• zengin koca aramayı bırakmak.
  • iki uc ingilizi salona oturtup, parasi neyse verip sabahlara kadar bastard dedirtmek istiyorum.

what a bastard! you fuckin bastards! damn bastards! bastards! bloody hell!!
  • yayıncı kuruluşa parası neyse verip dünya kupasında yorumcu olacağım. gelsin bloklar arası boşluk gitsin yine de biraz şey ama. tabi canım para var mutluluk var, kime neymiş ki 10 milyona yakın insan adam gibi yorum bekliyormuş. banane lan benim param var, ben zenginim*.

ha bir de stad girişlerine özel güvenlik dikip vuvuzela ile gelenlerin ellerindekileri alıp daha uygun yerlerine monte ettirteceğim.
  • dünyadaki tüm vuvuzelaları almak.. bitene kadar.. onlar üretmeye devam ettikçe daha çok almak..
  • leica'nın son model fotoğraf makinasını alıp dünya'nın her yerini dolaşmak.
    (bkz: rüyalar gerçek olsa)
  • yemekli mülakat esnasında tuzu yemeğin tadına baktıktan sonra atan yönetici adayını öngörüden ve risk alma kabiliyetinden yoksun diyerek işe almamak
  • -aslantepe kombinesi.
    -eskişehir'de mekan açmak.
    -en temizinden 67 chevy impala.
    -parası neyse daniel güiza'yı alıp, christopher nolan yönetmenliğinde küçük emrah temalı filmler çekmek.
  • iş makinaları satın almak, sırayla her sabah bizzat belediye başkanının evinin önünde bir tanesini kullanmak. en gürültülüsünü pazar sabahına saklamak. gece yarısında ise sokak yıkayan tankeri kullanmak. nereye taşınsa takip etmek, birşey derse bağış yapıp susturmak. sinir hastası oldum, bu işe ömrümü adarım.

pardon, su yıkama tankeri sesi sandığım şey vantilatörün sesiymiş, gece cadde yıkamayı erteliyorum şimdilik.
  • iş makinası satın alıp izlemek.
  • ilk iş fakirliği unutmaya çalışmak olmalıdır.maddi hedefler çizmeden önce mental açıdan yeni paradigmaya hazırlanmak zaman alacaktır.bu aşamaya geçmeden maddi kaynaklı yapılacaklar listesine geçilirse mutsuzluk kaynağı yaratmış oluruz.mutsuz olduğumuz bir zenginlik durumu da arzu edilen bir şey olmaz.
hesabın var mı? giriş yap