• memleketimde ne zaman güzel bir yemek sofrasına otursam artık aklıma boynu bükük, gurbetteki biçare yuki geliyor. ben bu muhteşem yemekleri ve tatlıları lüpür lüpür götürürken, sevgili yuki efkarlı bakışlarla karamelli cafe lattesini yudumlayarak iç geçiriyor. işte bu acınası sahne yüzünden o müthiş patlıcan ve soğan kebaplarını, lahmacunları, yuvalamaları, şırası elimin kenarından akan baklavaları, şöbiyetleri keyifle yiyemiyorum. beşiktaşlı kardeşim dünyanın öbür ucunda mutsuzca milano sokaklarında yürürken ben burada yemeğin keyfini süremiyorum.
  • adam gibi adam.
  • izmir'den kupayı almadan gelmemesi için elimden gelen her şeyi yapacağım sağlam beşiktaşlı, sağlam yazar.
    (bkz: talisman)
    (bkz: 13 mayıs 2009 fenerbahçe beşiktaş maçı)
  • kibar ve delikanli insan; nasi beceriyosa ikisi birden olmayi.
  • yuk-i mucize-i guyem, ne desem laf değil...
  • okuduğunu anlayabilen bir insandır. tanımadığı insanlara da bok atmaz. güzel adamdır.
  • şu an itibariyle gerçek hayata veda ederek mavi hapı içmiş ve boynuna kementi bağlamıştır. camiamıza böyle bir transferin kazandırılması biz evli erkekleri son derece mesut etti. artık öyle canın çekince erkek erkeğe rakı balık yapmaya gitmek yok, gecenin bir yarısı fifa atmak yok, anadolu turları yok. adamın götünden kan alırlar yuki kan...

her şey bir yana çok ama çok güzel bir adamdır yuki. tertemiz, baştan aşağı, gurur duyulası bir beşiktaşlıdır. ömür boyu mutluluklar...
  • bugün damat olmuş gidiyor insanı, balayına antep'e gidiyormuş.
  • henüz askere bile gitmeden kabul alınması hayli zor ve taze üniversite mezunlarının top 10 listesinden çıkmayan 3 dünya devi şirkette birden çalışmayı başarmış kariyer idolü. tskdan gelen cazip teklifleri ise elinin tersiyle geri çeviriyor her seferinde o ayrı mesele.
  • bundan böyle milano havalisine yerleşmiş yazardır.

edit: inter/roma atkısı**
hesabın var mı? giriş yap