• pizza hut ın sınırsız pizza için yeni sloganı. 7.99a sınırsız ya, anneannesi ağlak bakan bir gencimize zorla pizza yedirttiriyor. hayır, torununa "yi yavrum yi" deyip, üstüne üstlük sadece ucuz diye zararlı yemeği boğazına dayayacak anneanne bilmiyorum. zira benim genelde gördüklerim "evde olsun, temiz, sağlıklı olsun, en taze sebzesi, en düzgün eti olsun, çocuğum dışarıda yemeyin bak bıdı bıdı" şeklinde takılıyor.

pizza hut ın sınırsız pizzası zaten yeterince müşteri çekmiyor mu? seveni, sevmeyeni, az paraya yiyeni çok. bana bunlarla gelmeyin.

her şeyi geçtim "yahu 9 dilim yedim zaten, patladım" modunda takılan adam da, gidip sınırsıza para vermesin. biz minimum 13-14 yiyoruz.
  • pizzanın kenarlarını atarak içini yemek suretiyle kilolarca yiyen insanlar denk gelirse dükkan sahibi tarafından "boşan da semerini yi" şeklinde değiştirilebilir bu replik.

esnaf lokantasında "az çorba" ile iki sepet ekmek bitiren arkadaşlarım var.
  • hansel ile gretel masalındaki cadıyı hatırlatan slogandır.
  • beşiktaş'taki pizza hut'ta bu reklamın afişini görünce şube markadan umudu kesti ozalitçilere reklam hazırlattırıyor sanmıştım. halbuki orjinal, ajanslı majanslı kampanyaymış. iyiymiş.
  • "ye amina koyiyim ye de obez ol, sik kafali" temali reklamin spot cumlesi. karbonhidratin fazlasi zararlidir. hele ki kurumsal, global bir fast food sireketi araciligiyla aliniyorsa.

(bkz: mcdonalds)
    (bkz: burger king)
    (bkz: kfc)
    (bkz: dominos pizza)
    (bkz: pizza hut)
    .
    .
    .
    .
  • pizza hut'tan soğutan, sıkıcı, hedef kitlesini salak yerine koyan reklamın sloganı. televizyonda kaçsan sokakta, alış veriş merkezinde, rakette çıkıyor karşına. kötü fikir, kötü uygulama. çirkin.
  • torununu çok düşünen sevimli teyze profiliyle birşeyler çıkarmaya çalışmış ama olmamış reklam. daha çok evinde torununa yemek yapmaya üşenen ya da cimri teyze olmuş.

senin için el veriyor mu yahu o sağlıksız obezite nedeni şeyleri torununa dayamaya? gelsin evine de mis gibi tavuk suyuna çorba yap sıcacık yemekler yedir...

(bkz: cık cık cık)
  • pizza hut'ın yakında kır pidesi işine gireceğinin ilk sinyalleri. sonrasında sırasıyla lahmacun ve çiğ köfte açılımları bekliyrouz. teşekkürler pizza hut.
  • çok sevdiğim pizza hut'tan soğutan reklam.

ahaliyi bu kadar aç mı sanıyor bunlar?

sıfıra yakın malzemeli ya da bir gün daha dolapta durursa çöpe gidecek olan malzemeyi kurtarmak için yapılacak olan pizza nın ötesine geçemeyecek bir kampanya için bu saçmalık da nedir yani?

yimiyorum işte ! yemezler !

gidip de menüdeki en pahalı pizzayı sınırsız yiyen olursa burdan kendimi tekzip edeceğim. yok öyle bir dünya!

buzdolabı temizliğidir böyle kampanyalar. tıpkı şefin çorbası gibi. atılmasın, çorba olsun modeli !
hesabın var mı? giriş yap