• "beefcake! beefcaaakee!!!" ***
  • osurtur osurtur hep daha fazla osurtur. bagirsaklarinizi mahveder. alternatifleri vardir cok daha yararlidir.
  • ev arkadaşımın kullandığı ürün.ebem sikildi osuruk kokusundan bu neymiş aq
  • evet çok osurtuyo
  • işe yarıyo mu bakıcaz, görücez ama müthiş osurtuyo bu meret. odaya giren zehirlenir, kendi bünyene bile çok pis koymaya başlıyo bu olay, hayırlısı.

tanım: kilo aldırırken osurtan icat.
  • dün itibariyle kilo almak için spora başlayıp; takviye amaçlı kullanmaya başladığım üründür. işe yararsa tekrar bilgi veririm.
    edit: sporu bıraktım, sporla birlikte gainer ı da bıraktım. yaşasın düzensiz hayat
  • amix marka olanını yaklaşık 4 aydır kullandığım besin takviyesi. tek başına bir işe yaramaz ancak iyi bir beslenme programı ve düzenli ağırlık antrenmanıyla birlikte kullanırsanız güzel sonuçlar alabilirsiniz. günde ortalama 2-3 ölçek kullanarak göbek çevresinde yağlanma olmadan 4 ayda 5 kilo aldım. 1 ölçek antrenmandan 45 dakika önce 1 ölçek de hemen sonra.
  • süt ile sevmediğim için ananas suyu ile karıştırdığım ve beğendiğim besin takviyesi.
  • türkçesi kilo/hacim aldırıcı olan,vücuda kilo kazandıran besin desteğidir.
    genelde kilo almakta zorlanan kişilere tavsiye edilir.içeriği ortalama %75 karbonhidrat ve %25 proteinden oluşur.
    süt veya su ile karıştırılarak kullanılır.
    iyi bir beslenmeyle birlikte istikrarlı kullanıldığında güzel sonuçlar verir.
hesabın var mı? giriş yap