• ev arkadaşımın kullandığı ürün.ebem sikildi osuruk kokusundan bu neymiş aq
  • işe yarıyo mu bakıcaz, görücez ama müthiş osurtuyo bu meret. odaya giren zehirlenir, kendi bünyene bile çok pis koymaya başlıyo bu olay, hayırlısı.

tanım: kilo aldırırken osurtan icat.
  • optimum serious mass - tam bir kalori bombası, bunu düzenli için, göbek olmaması imkansız. ama kilo konusunda en işe yarayanı budur. aroması muzlu çok bayıyor, çikolata alınabilir. ölçeği ve servis miktarı çok büyük bu yüzden içmesi çok zor. 6 ay kullandım bıraktım. o zamana kadar olmayan göbeğimin net sorumlusu. pişmanım.

hardline - tam bir şeker bombası, bunu düzenli içenin midesinin kaldırması zor. işe yarar, ama hazımsızlık ve zamanla bıkkınlık yaratıyor. aroması eskiden daha iyiydi sonradan bozdu. fiyat performans ürünü. 3 yıl kullandım. çok yağlandırmadı ama ortalama üstü ürün. en iyi hacmi bu dönemde aldıgımı hissettim.

scitec mass gainer - düsük kalori ve şeker miktar, küçük ölçek. tam bir fiyat performans ürünü. içinde kreatin ve oldukca yüksek protein var. tadı başarısız. düsük karbonhidrat yüzünden kilo aldırması da zor. protein miktarı yüksek, bu nedenle hacim icin kullanılabilir. ancak tadı gerçekten tercih etmeme sebebi. 1 seneye yakın kaldı evde çok içmek istemedim. kreatin de fazla kullanmak istemedigimden en sonunda attım. protein tozu varken buna neden para vermeliyiz emin olamadım. bu ürünleri günde en az 2 defa kullanmak gerekiyor. eğer tek bir ürün olsun hem hacim proteine ek para vermeyeyim diyorsanız alabilirsiniz, fiyatı da epey iyi. scitec sevdigim kaliteli bir marka özellikle limonlu bcaa'sını tek geçerim.

nutrade - yeni deniyorum şu aralar favorim. pek her yerde bulunmuyor. içinde doğal un tadı ve kokusu var. sıfır şeker, karb miktarı güzel 70gr. amilopektin ve yulaf karışımı varmış. daha ilk hafta ama sonuçları erken yazarım. bunun olayı, hazımsızlık yapmaması ve hızlı emilmesi (amilopektin). simdilik kötü bir yönünü bulamadım. karbonhidrat içinde hissettiğim şişkinlik olmadı pek. eksik yönleri; optimum ve hardline daki gibi zengin vitamin icerigi ve glutamin gibi ek maddeler yok. icinde kreatin olmaması benim icin olumlu.

ps- 187 83 kiloyum hedefim, 5 kilo kastan almak, çok az bel var onu eritmek. protein tek basına hacimde ise yaramıyor. yalnız oldugumdan beslenme düzenim kötü. spora düşkün biriyim.
  • bunu içmek için midesiz olmak lazım. spordan yıldım yemin ediyorum ya.
  • nutrade weight gainer önerimdir, diğer markalar gibi kaloriyi şekerden değil yulaf unundan alır.
  • dün itibariyle kilo almak için spora başlayıp; takviye amaçlı kullanmaya başladığım üründür. işe yararsa tekrar bilgi veririm.
    edit: sporu bıraktım, sporla birlikte gainer ı da bıraktım. yaşasın düzensiz hayat
  • dünyanın, bcaa ile beraber en yalan dolan sporcu ürünü.

şimdi ben bu kilo alamayanların çaresini açıklıyorum yanaşın, az yiyorlar.

bakmayın siz şöyle yedim, böyle yiyorum, öğle yemeğinde 2 kuzu gömdüm demelerine, az yiyorlar, üstüne vücutlarını tanımıyorlar.

porsiyonu büyütün, 5 köfte mi yiyordunuz; 8 yiyin. fazladan bir kase çorba için, çorba kolay kaloridir.

yemekten sonra hemen bir protein shake için, içine de fıstık ezmesi gömün. fıstık ezmesi en yakın arkadaşınız olsun hatta.

daha da olmuyorsa beraber yemeğe çıkalım, ben her lokma attığımda siz de bir tane atın.

benim (görece) uzun süreli gözlem ve tecrübelerime göre tüm neden budur, az yemek yiyor olmak. bu ürün yerine protein tozu alın, her öğünden sonra bir porsiyon için fıstık ezmesi ile. bu şekilde kilo alırsınız ama protein tozu yan etkisi olarak pipiniz düşer, o da olur o kadar.
  • "beefcake! beefcaaakee!!!" ***
  • osurtur osurtur hep daha fazla osurtur. bagirsaklarinizi mahveder. alternatifleri vardir cok daha yararlidir.
hesabın var mı? giriş yap