• tuvaletimin yeni adı. sıçtıkça aklıma geliyor rahatlıyorum. oyhhşş.

edoş: anında ispiyonlanmış. şaşırmadım :)

merak edeni evime beklerim.tuvaletim emrinize amade, doyasıya sıçın!
  • nasıl bir siteyse önce internet tarayıcım ağırlaşıp kapattı kendini. sonra kasadan duman çıktı.
    açmayın beyler virüslü, hesap makinesinden yazıyorum.

edit: yalanına sokuyumculara caps
    http://i.imgur.com/hfxgl.jpg
  • avukatlık, moderatörlük, ve yazarlığı harmanlayıp bize sansür olarak kusan kanzuk marifetiyle ekşi sözlüğü dize getirip, sindirmiş olan web sitesi.
    o değil de koca doğan holding'in hepsiburada'sının bile gücünün yetmediği bu sözlüğü daha çiçeği burnundaki bu dandik webrazzi nasıl bu hale getirdi iki günde diye merak ediyordum...artık etmiyorum lan!..
    bildiğin bu işin içinde bir iş var hem de yağlı iş.afiyet olsun kanzuk'cuğum.
  • techcrunch.com'un yandan yemişi tırt bir site.

(bkz: alo kanka şu entry'i silsene)
  • 1-2 gün öncesine kadar hiç duymadığım site idi.

ancak malum olaylardan sonra merak ettim. tam google'a yazıp siteye erişmek üzereydim ki böyle bir olaydan prim yapıp bir tık dahi olsa fazladan almaması için vazgeçtim.
    yani hala nedir ne değildir bilmem.

ama anladığım kadarıyla akp hatay milletvekilinin oğlunda olmayan fors bunlarda var.
  • bugün itibariyle ticari itibarı -en azından benim gözümde- zedelenmiş site. ben entry'yi okumadım ama entry yüzünden değil bu itibar zedelenmesi, dahil olduğu olay yüzünden. herhangi bir siteyle ilgili bir tane kötü entry okusam site hakkındaki fikirlerim çok değişmez ama böyle bir olaya dahil olursa o site, fikirlerim anında değişir.

entry'yi bireysel yazdım ama eminim benim gibi hisseden bir sürü insan vardır.
  • artık ticari itibarları kanzuk tarafından tekrar korunduğunda, itibarlarının kimin tarafından korunduğu anlaşılmaması için yeni önlemler alınmış;

(bkz: #29816309)
  • sektörün akp'sidir.
hesabın var mı? giriş yap