• erevizyon* şarkısı.
    *
  • ntv'yi dinlerken ne çalıyor diye kafayı kaldırdığımda rastladım. aslında kafayı kaldırma sebebim giriş kısmındaki ezgiydi ama "manga" ismi ile karşılaşınca şaşırdım, bağdaştıramadım bir türlü. bakıyorum, hala alakasız geliyor.
  • deli'nin yanından geçemeyecek kalitedeki eurovision parçası.
  • eurovision'dan ziyade yetenek sizsiniz türkiye ya da bir şarkısın sen formatındaki yarışmalarda şansı olabilecek bir şarkı gibi duruyor...
  • harika şarkılar yapanların eurovision a gidince sıçması akımının son örneği. yahu mangacım, sen fifa bilmem kaç adlı oyuna bile şarkı vermiş, şarkılarını dinleyenleri zıplata zıplata kitlelerin boy ortalamasını ortalama 2 cm arttırmıştın. zıplatmayan şarkılarında bile bir fark vardı. yav bu şarkı nedir böyle? niye bu kadar durağan, niye bu kadar sakin ve sıradan. hayır iyi ya da kötü demiyorum. 1-2 kez daha dinleyince severim herhalde ama manga şarkısı değil be bence. ne bilim. ben en iyisi biraz daha sehr-i hüzün dinleyeyim de mest olayım.
  • manga seslendirecek zannediyordum, saatler 19.23'u gosterirken sahneye jonas brothers cikti.
  • 2010 eurovision song contest dedikleri yarışmada türkiye'yi temsil edecek şarkının adı. manga deyince kendi adıma daha sert bir şarkı bekledim ben aslında. ama eurovision ve trt şartlarına göre iyidir iyi..

gerçi, athena'nın şarkısı ile mor ve ötesi'nin şarkısı sertlik konusunda daha iyiydi. rock dediğin de öyle olurdu zaten. neyse. dur bakalım. ısınırız şarkıya zaman geçtikçe. fena değil gibi ilk izlenim, ha dostum?
  • müzik otoritesi (!) olcayto ahmet tuğsuz'un "şahane olmuş ama keşke adı no matter what they say olaydı" biçiminde yorumladığı şarkı. solistin eurovision sahnesinde abanması için düzenek konulmazsa yapabileceklerinden korkuyorum.
  • henüz izleyemediğim, nette cayır cayır aradığım şarkıdır. bi link buldurun üstadlar!
  • abartıldığı kadar kötü bi şarkı olmamış. eurovisiona gönderilebilecek kalitede bi şarkı işte. biz ne shake it up şekerimler, ne rimi rimi leyler ne düm tek tekler görmüş ülkeyiz be...
hesabın var mı? giriş yap