6473 entry daha
  • bunu yönetebilen insan şirket de yönetir.
    müthiş zor bir şey olduğunu tahmin ediyorum.
    kavge etmek ve birbirini yanlış anlamak çok daha kolay ve yüzyüze gelince kalplerin yumuşaması ve ne konuşacağını unutma olayı yok. hele de mesajlaşmak... mesajlaşmak kesinlikle yasaklanmalı. komple kaldırılmalı hatta. insan ilişkilerini mahveden bir eylem.
  • şey gibi. ımm. gta sandreas da görev yapmak yerine binanın en tepesinden motorla aşağı atlamak gibi bir şey..
  • kolay degildir ama imkansizda degildir. şimdiki aklim olsa yaparmiydim asla, sonunda evlendik, coluk cocuk oldu ama o yillar insandan cok şeyi alip götürüyor. simdi olsa herseyi göze alarak bir araya gelmek icin herseyi yapardım.
  • net olarak söylüyorum
    iyidir.
  • kerizlerin ilişkisidir. hele ilişkiye uzak mesafe olarak başlayanlara akıl sır erdiremiyorum.
  • sürdürülebilir belki ama zor bir ilişki türü. güven, özveri, fedakarlık, anlayış, çaba, sabır, sadakat, ilgi, alaka normal bir ilişkide gereken her şeyin birkaç katını göstermek gerekir.
  • neyini güzelleyebiliyor insanlar bu durumun ben anlamıyorum. en basitinden günün kötü geçer hadi çıkalım beraber bi kahve içelim yürüyüş yapalım diyemedikten sonra ne anlamı kaldı ilişkinin.
hesabın var mı? giriş yap