• kadir bey'in bu tartismada verdigi tokat gibi cevap beni benden almistir..

'bu sayfadaki yazilarin hepsini okudum ve mahmut, sen haksizsin ibne. seni kiniyorum, ve sana laflar hazirladim.'

edit: aradan 9 yil gecmis hala ilk gunku kadar ilginc geliyor. ayrica zaman ne kadar hizli geciyor bu ne be?
    edit2: buyur 14 yil olmus..
    edit3: allahim 20 yil olmus su hale bak, zaman nasil hizli geciyor napacagiz boyle ya
  • link

ikibinli yılların başında turkishmusic.org sitesinde yazılan forum efsanesi.
    "sezen aksu’da kötü anlamda değil, çoğu kadında olduğu gibi gizli bir orospu ruhu olduğu" tespitiyle gayet sofistike başlayan bir tartışma “senin ananda varmi bu gizli veya acik orospu ruhu?” cevabı ile müthiş bir destana dönüşüyor. orhun bir, manas iki, bu üç. boyundaki fularlar alna bağlanıp besmele ile odunlar ele alınıyor. işte bu bizim hikayemiz, tekrar tekrar yazılıyor.

not: bir zamanların bomba yazarı arbalest’in bu başlıkta aklımda kalan bir entrysini de yad edelim.
    “toplumumuzda ne kadar kültürsüz, cahil, ipsiz sapsız insanlarla yaşadığımızı yüzümüze vuran” diye başlayan, sosyolojik eleştiri formatlı entry’si. “not: mahmut haklı” diye bitiyordu.
  • muhabbete sonradan dahil olan üçüncü şahıslardan kadir kardeşimizin 6 ekim tarihinde girdiği beyitlerle noktayı koyduğu tartışmadır; yahu bu ne allahaşkına hayatımda görmedim ben böyle bir tartışma retoriği bakınız:

"bu sayfada ki yazilarin hepsini okudum ve mahmut, sen
    haksizsin ibne. seni kiniyorum, ve sana laflar
    hazirladim.

o lalflari benden belledin
    dedemin sikini elledin
    dedem seni sikince nohut gibi terledin."

bilhassa şu "sana laflar hazırladım" bölümünün hastasıyım ben, adam gercekten oturmuş hazırlamış şöyle güzel bir madalyayı haketmiyor desek yalan olur o derece...
  • istanbulda kalkti tren
    ankarada yapti firen
    bu lafima cevap veren
    ya orospu cocugdur ya picdir

tekerlemesiyle beni benden almis tartisma. neyin tartismasiysa artik.
  • şu adresten ulaşılabilir:

https://docs.google.com/…nkjv-tix_cojbzw4jf05-o/pub

edit: google pages kapandığı için çalışmayan link (kötüleyen arkadaşlar sayesinde haberim oldu sağolsunlar) yenilendi.
  • youtube yorumcularının ataları olan hulusi ve mahmut'a ait en eski yazıt.
  • "bak filiz, sana yuzde yuz katiliyorum. senin
    bahsettigin o namuslu, serefli, haysiyetli, gururlu
    ve ahlakli erkeklerden hic ama hic kalmadi.
    kaldiysada cok az bulunur ve o da ne yazik sana ras
    gelmez belkide. gelelim bu mahmure denen yarrak kafaya............"

ile benim sigortalarımı attırmayı başarabilen ender metinlere sahip diyaloglar bütünü.
  • halen dünya kültür mirası listesi'ne alınmamış olması unesco'nun büyük ayıbı olan başyapıt.
  • bakiniz ali kardesimiz tasinirken kendisine haber vermedigi icin kirildigi arkadasina sitemini nasil dile getirmis.insan nasil bir ruh hali ile yazabilir bunu cok merak ediyorum.

(lutfen asagida isaretledigim yerlerdeki gecislere dikkat)

by ali on monday, november 13, 2000 - 06:39 pm:

hulusi n'aber senin anani avradini sulaleni ecdadini gotten sikerim orospu cocugu malak gibi emziririm attiririm agzina verir kulaklarini oynatirim gotten sikerkene bagirttiririm essogluessek ibnenin pici kevasenin dolu yarrak kafali gotoglani nereye tasindiniz seni sike sike yarragimda kil bitti hala akillanamadin okuz hayvanoglu sipa insan tasindik diye bir haber verir lan siktir deget ulan it amina amcigina ayri ayri dudukledigimin emmeli gommeli bastigimin cocugu aptal zekeriyakoye mi tasindiniz sapsal makafa fahise akrabasi beyinsiz pezevenk evladi senin anani avradini sulaleni ecdadini gotten sikerim orospu cocugu olm altinda araba da yok artik seni iyiden iyiye goremeyecegiz malak gibi emziririm attiririm agzina verir kulaklarini oynatirim gotten sikerkene bagirttiririm essogluessek ibnenin pici kevasenin dolu olmasa tasindigindan bile haberdar olmayacagiz yani yarrak kafali gotoglani seni sike sike yarragimda kil bitti hala akillanamadin okuz hayvanoglu sipa siktir deget ulan it amina amcigina ayri ayri dudukledigimin emmeli gommeli bastigimin cocugu aptal sapsal makafa fahise akrabasi beyinsiz pezevenk evladi senin anani avradini sulaleni ecdadini gotten sikerim orospu cocugu neyse hadi bir yaz da yeni adresini ve de telefonunu falan ver malak gibi emziririm attiririm agzina verir kulaklarini oynatirim gotten sikerkene bagirttiririm ayriyeten haberlerini de yazarsan fena olmaz tabii ki essogluessek ibnenin pici...*****
  • çok bomba bir görseli yapılmış;

http://i.hizliresim.com/z2y759.jpg
hesabın var mı? giriş yap