• no offense bacilar, yillarin gozlemi.

turkiye'de bir konu var, cogunuz da bilirsiniz: "turist kizlarin guzelligi"
    bundan kasit yabanci/turk olmayan etc.. bak acikladim bir de, neden? cunku turk kizi yine tribe girer.. "ay turist diyo mal yerli turist de var ona bakaarrsaaann" diye.

simdi sayin turk kizlari, allahaskina bacaklarinizdaki tuy mu kil mi ne ise nasil aliyorsunuz?
    yani yolunmus tavuk gibi nokta nokta olmasini nasil basariyorsunuz? cidden merak ediyorum cunku yilardir yurtdisindayim, yabanci kizlarda bu "yolunmus tavuk sendromunu" hic gormedim..

gotte sivilce, bacaklar zimpara gibi, yuz goz rengarek bir garip fondoten surmus surememis. en sehirliniz bile kendine orijin olarak bir kezbani secmis, ona baktikca ben cok guzelim diyor

guzellik cirkinlik degil de bakim konusu asil bahsettigim.. yuzune gozune bakmiyor, makyajini silmeden uyuyor, krem almis ozenip dunya para duzenli kullanmiyor... bi garip erkek donu mu kadin donu mu belli degil donlar giyiyor, bacaklar oyle, genital bolge desen asker trasi gibi bi garip (bak en bomba hatunlar bile cogu zaman bilmiyor bunu), yuz goz zaten allaha emanet iki rimel kalem surunce guzel oldum saniyorlar.. en pahali parfumu surunce bir tribe giriyorlar.. spor yok, beslenmeye dikat yok.. yiyor ic yagini ertesi gun sevismeye gidiyor
    allahim bir koku.. sonra yabanci hatun gelince " oeee orospu bunlarrrr",ooeee ben gadinim ben gadinimmm" testisin olsa erkeksin kizim sen, oyle cok da bir fark yok..

burada mukemmel turk kadinlarini tenzih ederim ki zaten onlar okuyunca pis pis gulumsuyordur.
  • türk erkeklerindeki ter sorunu ile hiç hiç karşılaştırılmaması gerekir, aman.. teri ilaç falandır şimdi yiğitlerimizin..
  • türk erkeği, kızı olayı yok. hepimiz aynı gen havuzunun insanlarıyız ve topluca çirkiniz. boydan kısayız, yağlanmaya müsaitiz, kıllıyız, cildimiz de bozuk. spor kültür olarak yerleşmemiş ve yemekler çok lezzetli. en kötü kombinasyonlar. ama haşa kızlar öyle böyle, erkekler çok süper dersek çarpılırız. ecnebi vatanlarda metrekareye düşen eli yüzü düzgün delikanlı sayısı ile türkiye'deki durum arasında uçurumlar var. bir günde gördüğümü türkiye'de belki bir yılda görmem. kendimizi kandırmayalım.
  • akdeniz ülkelerinde nem fazladır vücudun rahatlaması için de kolay ter atmak gerekir. bunun sonucu olarak da bu bölgelerde yaşayan insanların rahat ter atmaları için vücutları daha kıllı olmaya eğilimlidir. sert tüyler de daha zor alınacak; alırken cildi daha çok yıpratacaktır.

yine de bu fikre sahip arkadaşın bana bir fotoğrafını yollamasını rica ediyorum. tipine götümle gülmezsem tüysüz avrupalı hatunu ben ayarlıyorum kendisine.

bu kadar da iddialıyım.
  • bu daha çok iklimle alakalı bir sorun aslında. sonuç olarak o rus kızını al konya'ya koy, iki senede patates tarlasına dönmüyor mu o cilt? ayrıca düzenli yapılan masaj da cillteki o pıtrak görünümün ortadan kalkmasına yol açıyor. dur hele bir soluklan masaj dediğin beş senelik geçmişi olan bir şey şu memlekette fırsat siteleriyle birlikte öğrendik biz masaj yaptırmayı. bi beş sene bekle acelen ne?

bir de yani sen o gavuru tatilde görüyorsun. bak bakayım ev içinde nasıl, okulda nasıl.? sen avrupa görmüş adamsın yapma bunu!
  • topumuz böyle değiliz tabii ama genelimiz için bahsedersek;
    ulan dünyanın hiçbir yerinde hiçbir erkek, türk erkeği gibi saçma sapan şeylere takılmıyor. valla bak! onca ülkenin insanıyla tanıstım, konuştum, kültürlerini öğrendim, senin o rus kadını diye hayalini kurduklarınla senelerce beraber calıstım; ne kadınlarda ne erkeklerde karşı cinse dair böyle salak kriterler duymadım. insanlar kadının götündeki, bacağındaki kıllardan, selülitlerden; erkeğin göbeğinden, kaşından, gözünden başka şeyleri önemsiyor.

ama bu adam da haklı tabii şimdi. herkes öğrendiği, bildiği şey kadarını önemser, arar. herkes ilgi alanında kalan şeylere takılır. e sen bir bacak biliyorsun, bir de meme. şimdi senin hayata bakış açısı, ekonomik durum, eğitim, entelektüellik, kültür, spiritüellik, ten uyumu, zeka v.s. gibi mefhumları önemsemeni beklemek hiç adil değil elbet.

anlayacağınız üzere, bu konu da ancak türk erkeği gibi 3. sınıf ülkelerin kültürüne, zekasına, arayışına hitap eden sorunlardan bir diğeri işte. he türk kadını çok mu farklı seyler arıyor. onu da evlilik programlarından gördük:
    boylu, poslu, döşü kıllı, evli, arabalı ...
  • kolpa haber. yok güzelim ten sorunun, selülit sorunun, göt göbek sorunun.. bunlar tv'de, nette, en iyi 400 dolar verip sikiştiği karılarda uzun bacak, yumurta popo falan görünce sapıtıyorlar işte.
    cillop gibi kızsın/kadınsın..
    zaten zor kazandığın özgüvenin ağzına sıçıyorlar. kolay lokma oluyorsun. gelme oyunlara, akıllı kızsın sen. bir bak çevrene; ben yunan heykeli gibi adamlar görmüyorum..
    böyle böyle yazıp fayanslara gürlüyorlar.
  • % 100 genetik bir sorun değildir.

hamilelik sırasında gebe beslenmesi, anne sütü, beslenme, iklimsel ve coğrafi etkiler son olarak kişisel bakım etkiler ten güzelliğini.

ten güzelliği;

% 40 genetik faktörlere,
    % 20 anne karnındaki gelişime,
    % 20 beslenme ve bakıma

bağlı olsa gerek.
  • türk-yabancı (turist?) demedim çok karı siktim imajı ne şahane.. bu çiğliklerle eğlenmek de keza.. seçiciyim imajı da eklendi, tadından yenmez herhalde.. aslında haktır: hem sempatik hem yakışıklıyız, yabancı dilimiz bile var.. kabul yahu..

hani kavramlar kafalarda orgy yaparken milliyetçi feminist atarlar yaparsan asıl sen komik duruma düşersin ya, bunu istemeyiz di mi.. ama eksik olmasınlar her zamanki çiğlikleri ile çabuk gazagelengillerden, boşluğundan çok ses çıkaran kalabalık bir yiğido topluluğu üşüşmüş yine türk kızına, coşmuş bile.. işte bu zamanlarda gönül istiyor ki tutarlı olsunlar..

yani..

güzel.. peki evladım, sen çoğunluksun, sen kalabalıksın ve sen haklısın.. böyle sizin gibi önemli değerlerimizin kaybı inanın o türk kızları için çok büyük kayıp olmalı.. ülkecek acımız büyük.. e ama madem bu kadar uyuşmaz bu hatunların tenleri sizinle, madem bu kadar beğenmezsiniz, selülitleri ve pürüzlü bacaklarıyla onları yalnız bırakmanız ve am budalalığınıza bir son vermeniz gerekmiyor mu, ergenlerin efendileri? hani ne bileyim, sözlükten hatun düşüreceğim diye taklacı güvercine dönüşmemeniz falan ne iş?

yanlış nerede tatlım?
  • adı geçen sorun türk kızlarından çok türk erkeklerinin sorunudur. kılları yolmazsa kıl sorunu, yolarsa ten sorunu... devamını da bekliyoruz :)
hesabın var mı? giriş yap