• gitmesinler! lütfen..

kardeşim, çocukluğumdan beri hep benden onlarca yaş büyükmüş gibi her derdimde yanımda olan kuzenim, sonradan gelen torunlarından biri olmama rağmen o koca göbeğiyle eğile eğile benimle otobosculuk oynayan dedem, yediğim her haltın yarısını üstüne atmama rağmen hiç sesini çıkarmayan hep yanımda kalan çocukluk arkadaşım, dostlarım, arkadaşlarım, aşık olduğum var onların arasında.. gitmesinler..

çekirdek çitleyerek ayağında kundurayla halı sahada futbol oynayan adam gördüm onların arasında çok güldüm.. gitmesin..

anneme ölümünün ardından yıllarca göz yaşı döktüren büyük bi aşkın sahibi babam var.. onun gibileri var.. gitmesinler..

hocalarım oldu, yıllarca söyledikleri tek bi sözle hayatımı nasıl da değiştirdiklerini düşündüm.. gitmesinler..

rakiplerim var aralarında.. her proje tesliminde akıllarından geçenleri düşünerek motive olduğum, her başarımda taktir etmeyi bilen meslektaşlarım var.. gitmesinler..

aramızdaki 2 yaş farka rağmen hiç imtina etmeden bana hocam diyen öğrencilerim oldu.. gitmesinler..

bir yılda dostum, arkadaşım, sırdaşım, aşkım olan biri var.. gitmesin..

bizim gitmemizi, rus kızlarının gelmesini isteyenler var.. onlar da gitmesinler..

sarp sınır kapısı açıldığından beri rus kızları geliyor zaten..
    masmavi gözleri, bembeyaz tenleri, ışıl ışıl saçlarıyla, upuzun boylarıyla geliyorlar..
    10 günden fazla kalınca sıkıldığım artvinin bi gürcü köyündeki dedemin evine, fındık toplamaya geliyorlar.. karın tokluğuna kalmak istiyorlar benim sıkıntıdan uzun kalamadığım o dağ köyünde..

kendilerinin de bu talebe bi anlam veremedikleri pazarda bedenlerini arz etmeye geliyorlar..

yağmaladıkları fabrikalardan, toplanıp bi otomobil edememiş araba parçalarıyla geliyorlar.. rus pazarında tezgah açıyorlar..

"azeriyim" diyorlar bi de.. rus diyince yüzü buruşan kadınlardan da aklı karışan erkeklerden de sıkılmışlar..

türk mühendislerle evlenip geliyorlar..
    dünyanın her yerine gidiyorlar üstelik.. russian bride sitelerinde memleketlerinin kırsallarındaki evlerinden dünyaya açılmalarını sağlıyor birileri..

onların da babaları, eşleri, sevgilileri, dostları var burada.. kimse biyere gitmesin..
  • troll'lükte yeni bir ekol oluşturmak isteyen hanım kızımızın beyanatıdır. önce kendince çok seksi olduğunu düşündüğün komik fotoğrafları yayınlarsın, üç beş tane ergen abazan'ın ohş diye yalanması ile kendini dünyanın en seksi kadını sanırsın. bir zaman sonra ilginin bittiğini görünce sapkınlığa son diye bir kampanya başlatıp tüm erkekleri sapık kategorisine koyduğun ultra feminist bir risale yayınlarsın. yeterince ilgi görmediğini düşünür iskandinav erkeklerine methiyeler düzersin, o da tutmaz belki diye bu sefer başka bir kampanya başlatırsın ve türk erkekleri gitsin diye hönkürdemeye başlarsın. yeter ki gündemde kalayım diyen bir troll'ün tüm taktiklerini sahaya yansıtıyorsun, bu da tutmazsa ne yapacağını merakla bekliyoruz bakalım. işte bu kafadan dolayı yıllardır dilimize doladık bizlerde türk kızları gitsin, rus kızları gelsin sloganını. tipik türk kızısın hanım kızım. kökün kökenin ister iskandinav olsun isterse kızılderili sen tam bir türk kızı prototipisin.

(bkz: #18867820)
  • tüm gönlümle katıldığım kampanya. evet zaten biz göçmeniz..
  • en son erkek ben kalana kadar destekliyorum bu isteği. ondan sonra oturup konuşarak sağlıklı bi' durum değerlendirmesi yapabiliriz sanırım.
  • vay vay vay neler dönmüş kazım. cümle cümle değil top güllesi. bu tip sert çıkışlara oldum olası sempatik yaklaşmışımdır aslında. sonuçta sivri olan silik olandan iyidir benim için. ama işte sivrilirken sapıtmamaya da dikkat etmek lazım. türk erkekleri gitsin diye kıçını yırtan birisi eğer bu cinsiyetçi yaklaşımının altını dolduramayacaksa hiç konuşmamsı daha verimli olur kanattindeyim. çünkü böyle topyekün bir gruba saldırmak kolay iş değildir. hakkaniyetli yapılamazsa göt olduğunla kalmaz, üstüne bir de o beğenmediğin güruhun arasında eriyip gidersin.
    rahatsız olunan şeyin kaynağı iyi belirlenmelidir yani. eğer rahatsız olunan şey, abaza, cahil, vandal insan ise elbette kimsenin buna diyecek lafı olamaz. ama öyle ilgi çekici de olmaz elbette. sonuçta kötü olan bir olguya "bu kötüdür" demenin uzun vadede bir ego pompası sağlamayacğı aşikardır. o nedenle eğer amaç ilgi çekmekse olabildiğince konuyu geneleyip, etkileyici bir fiil ile çümleyi tamamlamak yerinde olacaktır.

"amını bir meta haline getirip, üstüne bunu sikmek için benim senin hayatını sikmem lazım diyen götü boklu türk kızları gitsin." desem mesla ben, bu da benzer bir tatminsizliğin resmi olacaktır. aslında benim verdiğim örnek çok daha masum türk erkekleri gitsin'e göre. zira topyekün bir ülkenin kadınlarına saldırmadım. bir hedef gözettim. ben böyle bir çıkış yapmamayı tercih ederim normal şartlarda. ancak şu an normal şartlardan sayılmıyor elbette. çünkü evimde oturmuş dragon age oynarken birisi benim ülkeyi terk etmemi de içeren bir deklarasyon yayınlıyor. tam rte sonunda büyük ortadoğu haremini kurmaya karar verdi herhalde diye düşünmeye başlamışken. biricik sevdiceğimin telefonuyla bavulumu toplamayı bırakıp sözlüğe geri dönüyorum. meğer bu yarraktan temmeni rte nin değil, minik beynini erkek siki bürümüş ufak bir sözlük böceğininmiş. hava alanını arayıp phuket adasına ayırttığım 16 kişilik bileti iptal ettim ve şimdi dragon age e kaldığım yerden devam ediyorum.

siz de fazla ciddiye alıp beslemeyin egosu obez bu böcekleri. saldırdığı şeyin ne olduğundan habersiz bu insanlar, hep sapla samanı birbirine karıştıracaklar. en baştan tespiti vurucu yapacağım diye harcanan aklıbaşında türk erkleri siksin sizi.
  • bazı papatya gibi beyaz ve ince türk hanımkızlarımızın ortaya attığı, haklı ve yerinde bir söylemidir.

ah, afedersiniz, "türk" hanımı dedim değil mi…

bağışlayın lütfen.

dünya üzerinde sapıklık, saldırganlık, kadını ezme eğilimi, kadını mal ve hizmet olarak görme, sapkın cinselliklerini başka kişilerin haklarını gasp ederek yaşan ve başka bir örneği daha bulunmayan bir kitle olan türk erkeği ile yüzyıllardır beraber olan, onlara delicesine bağlanan, bu eşi benzeri bulunmayan prensenlere karşı yaptığım haksızlık yüzünden onlardan ne kadar af dilesem az.

sahi, bu mukaddes varlıklar neden bu aşağılık kitleyle birlikte yaşıyor, onların peşinden koşuyor ki?

ah, kusuruma bakmayın. sanırım yine haddimi aşarak bir genelleme yaptım.

muhakkak, her anakitlede olduğu gibi bu it sürülerinin arasından da bazı ekstrem gözlemler çıkabiliyor. nitekim, betimlemek için sıfat bulamadığım bu pırlantalara layık hanımkızların çoğu bu tarz pürüzsüz tenli sıfır beden adonis kaslı yağsız löp et erkekleri tercih ediyorlar, onlarla birlikte oluyorlar. ki bu tercihlerinde de sonuna kadar haklılar.

işte sorun da burada başlıyor. bu elit hanımkızların tercih etmediği tarzdaki türk erkeği o kadar çok ki tercih ettiklerini de gölgeliyorlar. bugünün şartlarıyla en iyi çözüm bu kitlenin sınır dışı edilmesi. ne halleri varsa görsünler, canım! hem zaten türk hanımkızlarımız (bak yine türk dedim) kendilerine yeter de artar bile…

ha gelirse de aşağıdaki listelerdeki ilk 10'ar ülke arasından rassal olarak seçilen bir örneklem gelsin mümkünse. hiç fena olmaz.

http://www.nationmaster.com/…crime-rapes-per-capita
    http://www.nationmaster.com/…hea_obe-health-obesity
    http://www.nationmaster.com/…ion-below-poverty-line
    http://www.nationmaster.com/…ime-murders-per-capita
  • (bkz: bi kere o elini indir)

şimdi, benim de cenahında bulunduğum türk erkekleri insan güruhunu epey bir kötüleyen, kötülemekle kalmayıp kovulmasını isteyen emir cümlesidir.

peki başlayalım kezbanlar, ayşeler, fatmalar yeni nesil ezgisular...

1.öncelikle bu türk kadınlarını genellemelerle aşşağılamak için yazılmış bir entry değildir, o yüzden onun için (ara: rus kızları)
    2.türk erkeği için kadın bir meta değildir, hiç bir zaman da olmamıştır, yozlaşan toplumda çeşitli anlayışlar, gelenekler ortaya çıksa da, kadın bizde, tarihte kurultaylarda hakan ile birlikte söz alan işleri organize eden, fikri önemsenen, türk erkeği ile eşit bir toplum bireyi olmuştur.
    3.tecavüz vakalarına gelecek olursak, bu tarz olayların artmasının bana göre en büyük sebebi modernleşme, eğitim öğretim hayatının uzamasıdır. benden 2 önceki nesil 15-16 yaşlarında evlenirken benim neslim 30'dan önce düzenli hayata geçememekte, bu arada hatun kaldıramıyorsa, bunların azınlık bir grubu cinsel hayvani dürtülerine yenilerek böyle iğrenç şeylere bulaşmaktadırlar. kınıyorum, iğreniyorum... ancak genelleme yapılmasını da aynı şekilde kınıyorum. herkes mi tecavüzcü bu memlekette veya istatiğiniz var mı dünyada görülen tecavüz vakaları sıklığında türkiye kaçıncı?
    4.cinsellik olayına gelince, şimdi efendim karşınızdaki ne kölenizdir ne de efendinizdir... orgazm yaşamıyorsan söylersin partnerine, klitorisin g noktan ne var ne yok çoşturur seni... ama dur sende de suç yok mu sence orgazm olamamanda? adam cinsel olarak aç aç geliyor (bkz: abaza), olmaz, başım ağrıyor, ocakta yemek var... bu ne lan? bi stockingli türk hatunu göremeden ölecem yemin ediyorum, bu da benim uktemdir içimde kalan.
    5.gelelim okul oranına...(bkz: ucan süpürge) habere göre türkiye'de 25-64 yaşları arasındaki kızlardan %77'sinin eğitim seviyesi ilköğretim ve altında...hmm peki...erkeklerde bu oran nasılmış ona bakalım...%67 imiş sevgili suserlar. demek ki neymiş, o kadar da abartılacak bir durum yokmuş. herkes okusun herkes üniversite mezunu olsun sosyal mesajını da yetkililere iletiyorum bak, söz.
    6.kadına şiddet ve doğruganlık konusuna gelelim. şiddet, aciz yaratıkların düşünemeyen varlıkların, karşıdaki insanoğlunu ezmesidir. izahati mantıklı açıklaması yoktur, ayıptır, günahtır. bakalım türk erkekleri ne kadar şiddet yanlısı imiş, türkiye'de her 4 kadından 1'i (%25) şiddet görüyormuş kadıköy belediyesi araştırmasına göre...aynı araştırmada dünya genelinde her 3 kadından 1'inin şiddete maruz kaldığı gözüküyor. utanarak söylüyorum kadınlarımıza şiddet uyguluyoruz, ancak yine de bu konuda da türk erkeği o kadar da kötü değil. doğruganlığa gelince türkiye nufüs artış hızı ile dünyada ortalama bir ülkedir. dolayısı ile bu konuda da türk erkekleri tayyeep seviyelerine ulaşamamıştır.

son söz, nerde yavşak nerde piç adam var buluyorsunuz, yatıyor kalkıyor aldatılıyor, terkediliyorsunuz, sonra bize sardırıyorsunuz. bu kızların bir çoğunun dünyadaki en sevdikleri insan da babalarıdır. sevecen, şefkatli, koruyucu... dur lan o da mı türk erkeği di ne? biz burdayız, kadınımızı yüceltiriz, severiz, koruruz, beğenmeyen de istediği yere gitmekte özgür...

edit: stocking bilinirliğini ve yaygınlığını arttırmak için gizli bkz. ekledim. giyiniz, giydiriniz, marketlerden bakkallardan ısrarla isteyiniz.
    edit2: pis bir adam gibi görünmek istemem, düzgün, efendi bir adamım ancak bi de babydoll denen bir şey var...her şey sizin için, daha mutlu bir cinsel yaşam için....
  • sığ dişi beyin düşüncesi. o kadar sığ ki herkesi kafasındaki beğenmediği,yadırgadığı erkek kalıbı içerisinde görüyor. nereye gidelim lan! baban türk erkeği değil mi senin? tüp bebek misin? sperm bankasından mı türedin lan bok bulaşığı!

aynı şekilde türk kızları gitsin rus kızları gelsin şeklindeki görüşe de karşıyım... sığ mığ bunlarla idare edicez artık...

lan sığ dediysek... tövbe tövbe...
  • -türk erkekleri gitsin!
    -gelsin mi peki sonrasında? yani böyle bir devinim, bir sirkülasyon, efendime söyleyeyim bir türbulans(wtf?) içerisinde mi cereyan etsin mevzu?
    -hı hı, onu kastettim zaten başlık açarken; yani gitsin gelsin, gitsin gelsin, gitsin gelsin, durmasın.. bak söylerken bile içim bi' hoş oldu, oyhşş...
    -öyle desene hayatım başından, yirim seni.
hesabın var mı? giriş yap