• önceleri twitter'da author'a laf sokma çırpınışları içindeyken tanımıştım bu elemanı. "alskghjkshag aslında çok büyük osbircisin author" düsturu ekseninde, mizah dergilerinden apardığı kalıplarla kendini farklı gösterme çabası içinde olan, hormon deryasında kurbağalama yüzen bir ergendi. ki hala öyle. ergen kelimesini de kötü anlamda kullandığımı düşünmeyin, kendi ergenlik zamanlarınızı aklınıza getirip empati kurarsınız belki diye düşündüm. lafın kısası, adam ergen, adam ilgi istiyor, adam düşüncesiz, adam tecrübesiz. sözlükte buna benzer durumlarda acımasızca linç olaylarına da önceden şahit olduk. amaaa adresinden telefonuna kadar her şeyini ifşa ettiniz bu çocuğun. yarın öbürgün başına en ufak bir olay gelirse bunun vebalini taşıyamazsınız. bu ülkede sokak ortasında keyif için adam döven, bıçaklayan manyaklar var. durmanız gereken yeri bilin bi zahmet.
  • (bkz: okuyom ben ya)
  • resmi yayınlaması tasvip edilir şey değildir, kimliğinin ifşa edilmesi ise kabul edilemez bir durumdur.

kimliği ile ilgili dalga geçilmesi ile ilgili olarak ise burada bir bireyi hedef alarak yazdığınız yazıların o kişinin psikolojisini/gelişimini nasıl etkileyeceğini düşünmelisiniz. bir insanın psikolojisi/gelişimi "ccc liseli ccc" espirileri ile bozulamayacak kadar değerlidir. şahsı eleştirmek ile hedef almak aşağılamak arasındaki farkı ayırd etmek lazım.

medyatiklerin ekşisözlük hakkında söylediği tüm olumsuz sözlere ilk kez hak verdim bu gece.
  • özet:

1- adam inci sözlük'e karşı kin besliyor, hadi kin demeyelim; hoşlanmıyor.
    2- adam bir gün önce inci sözlük hesabı istiyor, alıyor, ertesi gün ordaki bir psikopat, inci sözlük yazarları ve yönetimi tarafından tasvip edilmeyen bir vahşete imza atıyor.
    3- inci sözlük bu psikopatı elemine ediyor, yazdıklarını siliyor. ancak adam bu olayı tüm inci sözlük'e malediyor. onların gösterdiği olgunluğu gösteremiyor, ısrarla inci sözlük'ten çok daha popüler ekşi sözlük'te silinen linki yayınlıyor.
    4- inci sözlük kendisinden bekleneni yapıyor, arkadaşa giydiriyor. tüm özel hayatını afişe ediyor.
    5- adam dava açacağım diyor, inci'ciler buyur diyor.

bir de yorum yapayım, şans eseri bugün bu başlığın ilk entrysini ben yazmış bulunmuşum. orada yazdığımın arkasındayım. madem sanal alemde gerçekleşenler kendisini bu kadar rahatsız edip yargıya başvurmaya yöneltiyor, bir zahmet komşusuna bir dilim ekmek isteyecek kadar düşen orospu komşu başlığına yazdığı entrylerin çıktısını versin. bakarsın onlarda sanal alemde yazılanlara karşı duyarlıdırlar ve yargıya başvurmak isterler.
  • bana özel mesaj ile ''dingil'' yazabilecek kadar cesur bir insandır.şimdi sözlükte ki avukat arkadaşımla temas halindeyim yarın da polise söylücem.şimdi içörü güdöp konkaaaa boyazz şov izleyoyüüüm.

edit:imla

edit2:sözlükten hukukçu bir arkadaşın girişimi ile yasal işlem yarın sabah başlatılıyor.
  • neden topa tutulduğunu bilmeyen 11 yaşında irc uzmanı. bak sana alt yazı geçeyim yaşlı gözlerle okuyamıyorsun doğal olarak. insanlar seni vahşeti eleştirdiğin için değil konulduğu siteden bile 5 dakikada kaldırılan görüntüyü 5 saattir yayınladığın için topa tutuyor.
  • inci sözlükte 5 dk bile zar zor duran ve göremediğimiz iğrenç ötesi görüntüleri ekşi sözlüğe taşıyıp görmemizi sağlayarak prim yapmaya çalışan yazar. en iğrenç inci yazarından gözümde pek bir farkı yoktur.
  • inci sözlük'te yazan eski bir yazarın sıçtığını, sıvamış yazardır.
  • yaşadıklarından ders almış olması gereken yazar. sahi bir suç duyurusu vardı ne oldu ona? polise süyledi mi acaba.
  • hepsini geçtim sayesinde, ekşi sözlük'te ne kadar beyinsiz olduğunu bana gösterdiği için teşekkür ediyorum kendisine. her bi sikimle övünen ekşi suserleri gözümden öyle bir düştü ki toplamak namümkün. oğlum adam bir olayla ilgili caps mi vermiş ? evet, lan adama saldıracağınıza açtığı başlığa yazmayın kaybolup gitsin madem o kadar rahatsız oluyorsanız. oraya ölümüne entry döşe, sonra gel adamın nick altına, "liseli" , "ergen" vs vs saçma salak şeyler. yok adamın her şeyi açıklanmış, tc kimlik no'su kalmış. süpersiniz. adamın incide adresinin verildiğini tüm dünyaya duyurun ki belki bi kişi takar tenha bi yerde. yetiştiğiniz toplumun linç kültürünü sikiyim. lan adam nick mi vermiş bunu yapan adamla ilgili ?. hepiniz direk 25 yaşında doğdunuz di mi ? ulan böyle saçma sapan bir iş yapmış adamı bana savundurttunuz ya buyrun gurur duyun kendinizle.
hesabın var mı? giriş yap