• bunu yazanın başı bitten, götü sikten kurtulmasın, ulan ne şerefsiz adamsın, mubarek günde günaha soktun beni.
  • amını yolunu siktiğim. illet gibi bulaştı bilgisayara.
  • şahsen bilgisayar işi için eleman arıcak olsam bu siteyi bilgisayardan kaldırmayı bir ölçüt olarak kullanırdım.
  • yapanın ve yayanın allah belasını verdiğim oluşum/virüs/yazılım artık her ne sikimse.

eğer sorununuz 1 mayıs 2014 tarihinden önce başladıysa: portal sepeti kurtulma v1

1 mayıs 2014 tarihinden sonra bilgisayarınıza bulaştıysa: portal sepeti kurtulma v2

yukarıdaki yöntemler belki işinize yarayabilir.

edit: 1 haziran 2014 sonrası için: http://uzmanim.net/…i-korsani-nasil-temizlenir/5395
  • ne denediysem nafile. sistem geri yükleme ile kurtuldum.

bu virüsün sahibine not düşmek farz oldu: zamanımdan çaldın, akşam akşam uyuz ettin, senin de, yedi ceddinin amına koyim orospu çocuğu!!!

not: boşa zaman kaybetmeyin, sistem geri yükleme yapın, ya da format atın kurtulun.
  • bugün beni tam 2 saat uğraştırmış zımbırtının baş kahramanı olan site. şimdi bu şirkete bi şey diyemiyorum ticari itibar, gg falan lakin ki tarayıcılara bu şekilde bulaşan boku yazan kodlayan insanın ben ta anasını sikeyim. yok yere kaç saatimi aldı orospu çocuğu. şimdilik chrome için regedit'den fazla yerleri silerek kurtuldum, zaten pc benim değildi benim olsa formatı çakardım. uzaktan bağlantıyla bu kadar oluyor.
  • nod32 kurayım derken kendi elimle inndir.com'dan yükledim bu şerefsiz casus yazılımı. saatlerdir nerede diye arıyorum bulamıyorum. internet explorer, google chrome ne varsa açılış sayfası yapmış kendini ve yönetici izni olmadan kaldırtmıyor. hatta yönetici izni olduğu halde bile kaldırtmıyor!!! düzeltmek için saatlerimizi yedi, chrome'dan kurtardık. internet explorer ne yapsak da bu rezil siteye açılış sayfası olarak gidiyor. en sonunda sildi internet explorer'ı arkadaşım. deli oldum bilgisayar başında.

forumlar bu illetten kurtulmaya çalışanlar ile dolu. kaldırmayı deneyip de kaldıramayan herkesin ağzından ortak dökülen şey;

ticari itibarına sıçtıklarım.

dolaylı olarak inndir.com. senin de...
  • c > düzenle> klasör ve arama seçenekleri> görünüm> 'gizli dosya, klasör veya sürücüleri göster'i işaretle

sonracığıma,

c > windows> systme 32> grouppolicyusers> "registry.pol" u sil.

ben "registry.pol" u , track eraser pro ile sildim garanti olsun diye. maksat pc'den ciğerini iyice söksün.
  • windows adlı rezil işletim sisteminin bir başka casus yazılımı. yani windows'a hazırlanmış casus bir yazılım. istediğiniz kadar adwclear kullanın, istediğiniz kadar malwarebytes kullanın, silinmiyor.

bu yazılımı yapanın anası babası, kardeşi, (varsa) çocukları ölsün. kendisi de ışid'in eline düşsün ve orada 40 gün 40 gece tecavüz edip, kafese koyup yaksınlar. bunlar herhalde allah senin belanı versin'den daha etkilidir.
  • c:\windows\system32\grouppolicy yolunda yer alan "grouppolicy" klasörünü silip, bilgisayarınızı yeniden başlatarak tamamen kurtulacağınız site(virüs).
hesabın var mı? giriş yap