• karmasına tekrar kavuşandır.
  • anneciğinin okula börek ve meyve suyu taşıdığı ufaklıktan, düğününde masa gezmekten aç kalmış kocaman bir damada. vay be, şaka maka az biraz yaşlandık galiba. her neyse, diyeceğim odur ki kendisine ve tatlı eşine ömür boyu mutluluklar dilerim.
  • ramazan münasebetiyle bir tepsi güllaçla* kapısına dayanacağımdır. özledim ulan!
  • kendisini hem dans edip hem gitar çalıp hem de şarkı söylerken görebilmemiz için ankara gecelerine götürmemiz gerekiyormuş meger.benim kadar olmasa da evet uyuz bi insanmış zamanında ama artık öyle degil*.trende başımıza bişey gelmesin diye bizle kilometrelerce öteye geldi,iyi ki geldi.keşke daha önce tanısaymışız.*bir de kötü şakalar yapmaya çalışıyor ama hiç inandırıcı değil..*
  • hepimiz su yaz gunlerinde cikolatalasirken kendisinin sut gibi beyazlastigi gorulmustur. gunes gormuyor bu herif. keske daha erkeksi bir ismi olsaydi da kardesim diyebilseydim*.
  • sabaha kadar sürebilecek yayını için hazırladığı indie, rock ağırlıklı 90lar seçkisi ve gerçek bir dj gibi aldığı notlarıyla "aa aynı trt spikeri gibi" dedirten geç de olsa keşfettiğimiz yetenek.
  • nihayet bu adamın favori filmi olan high fidelity'i izlebildim. gerçi 2 yıl önce filan kitabını okumuştum ama filmini izleyince daha bir etkilendim sanırım. ve ulan bir film izlemişsin hayatın değişmiş diyesim geldi kendisine. ne biliyim o ilişkilere yaklaşım, o müzik zevki filan... (ilk gençlik yıllarında metalciydi bu adam baktım da 2000deymiş film, o dönemlere denk geliyor yumoşlaşması da) iyi ki bu filmi seyretmişsin olm diyorum, saçma sapan bir şey de izleyebilirdin. (şimdi marjinal bir örnek versem komik olurdu da bulamadım)
    ya aslında iyi bir şeyler yazmak için açtım adamın başlığını, ama nedense hep bi ezesim geliyor. sanırım insan sevdiğini dövüyor. zira bu adam tanıdığım en saf, en iyi insanlardan biri. garip bir düzlüğü, dürüstlüğü filan var huzur veriyor. bir de kendisine rahatlıkla tüm sırlarınızı verebilirsiniz, kimseye anlatmaz. ama bu konudaki motivasyonu genelde anlatmaya değer bulmamasından ahah.
    neyse canım öperim.

not: gerçi adi herif entrylerimi de okumuyormuş ya niye başlığına yazıyosam ahah.
  • (bkz: insomnia)
  • an itibari ile şahane bir program yapmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap