• gerçekten çok büyük hayallerle başkanlığa geldi. belki elinden geleni yaptı ama olan olaylar onun etkisi dışında gelişti. galatasaray ile bir şampiyonluk yaşadı. yeni stadın yapılmasında büyük emekleri oldu. glatasaray sevgisi yüzünden hastalandı.başkanı tanıyanlar kişiliğinin mükemmel olduğunu söylüyorlar her seferinde. belki bencillik olacak ama benim ölümüne üzülmemin en büyük sebebi onun ölümü sayesinde büyük ihtimalle yeni galatasaray başkanı adnan öztürk olacaktır. yeniden liseliler galatasaray'ın başına geçicektir.
  • gündüz ortaya atılan yalan haberden sonra, bir an önce sağlığına kavuşur da, bu yalan haberi yapanlara iki çift laf eder diye ümit etmiştim. fakat ne yazık ki, bu defa yapılan haber gerçek çıktı.

allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

tüm sevenlerinin ve galatasaray camiasının başı sağolsun.
  • tum futbol camiasina efendiligiyle, kisiligiyle ornek olan, vefatiyla da herkesi uzen baskan. basimiz sagolsun.
  • sanıyorum, ilk başkanlığının 8. yılında sustu. geride kalan efendi kimselere ömür diliyorum.

aynı efendilikte bir eski başkan daha kaldı. bıyıklarıyla güzel. bari o kalsın, biz onunla aynı evrende olduğunu bilerek.
  • dürüst, karakterli ve galatasaray aşığı bir insandı. hatalar da yapsa her zaman iyi niyetliydi ve galatasaray için çalıştı...

huzur içinde yat başkan...
  • kendisiyle ilgili eminim ne kadar sikimsonik futbol forumu varsa oralarda başlık açılmıştır.

yani diyorum ki "çok iyi adamdı vah vah allah rahmet eylesin" diyenler siktirip oraya yazarlarsa çok süper olur.
  • kirli düzenin kirlenmemiş bir rengiydi. çok istediği o stadın açılışını görmesini isterdim ama olmadı. mekanı cennet olsun.
  • o pis hastalık çok değerli bir insanı daha aramızdan aldı, söyleyecek söz bulamıyorum, galatasaray'ın en iyi (evet tüm hatalarına rağmen en iyi) başkanına sonsuz saygılar, huzur içinde uyusun...
  • aci haber geldi, icim ciz etti. dondum kaldim gece gece.

gule gule ozhan baskan, kefenin sari, tabutun kirmizi olsun.
  • değerli medyamız(!) nedeniyle bizi ve özellikle de ailesini iki kere üzmüştür..
    yazacak ve yapacak çok fazla şey yok..

allah rahmet eylesin, mekanı da cennet olsun.
    tüm sevenlerinin ve galatasaray camiasının başı sağolsun.
hesabın var mı? giriş yap