• luzumsuz yere gerginlik terbiyesizlik yapan kadin.
    tabi nedeni belkide fizyolojiktir.
  • ugur kurtulan ile yaptığı telefon görüşmesinde tipik pms'li kadın tribi yapmıştır, başka bir açıklama gelmiyor aklıma. oy oy..

ha bi de dişi yakarış geldi aklıma ahahah, "sensin gerizekaalııı" diye telefonu kapatsa şık olurmuş.
  • ya usenmedim video'yu 2-3 kere seyrettim, cidden bak. o kadar gereksiz, o kadar, o kadar gereksiz agresiflesmis ki; nedeni gercekten ne olabilir diye acaba merak ediyor saf-i insan. basindan bi yazalim bak nasil ilerliyor diyalog, bi oku bak bi, seyretmene bile gerek kalmayacak:

- (ozge) merhaba iste cart curt, tam tersi iddia edilmis, oyle "degil mi", degilse neden falan filan?
    + (ali) siz tam tersi oldugunu nereden cikardiniz?
    - oyle demedim! oyle degil mi dedim, oyle mi degil mi diye soruyorum?! (hadi buraya kadar normal diyelim bi nebze... bak simdi olaya bak.)
    + kizmayin ben tabii ki soruya soruyla cevap vericem falan filan... aslinda ortusuyor bizimkiyle. (ve olay kopuyor...)
    - nerelerde uyusuyor? biz sizi bu sebeple yayina aldik, ogrenelim, bilgi alalim diye, tirnak icinde "seviyemizi koruyalim" sakin bir sekilde meramimizi anlatalim, "olur mu?" (ulen adam ne dedi simdi? ne seviyesinden bahsediyosun? ne konustunuz daha surda da ne oldu?)
    + bakin seviye dediniz uzuldum, kasetin basiyla sonu arasinda fark var dediler bizim icin bitti olay falan filan.... (olabilecek en naif bicimde konusuyor kisi...)
    - siz direkt cok agresif bir tutum benimsemissiniz, dolayisiyla ben sizinle gorusmek istemiyorum ve bu telefonu da burada noktaliyorum. (a yok ya?)

kasetmis, montajmis ilgilenmiyorum su diyalogda fakat sonuc olarak kimin agresif, kimin ne yapmaya calistigi gun gibi ortada. iyi misin kadin?
  • 17 ağustos'ta deprem haberini veren tgrt spikeriydi benim için yıllarca özge özsağman. dün geceki tavrını görünce, ablanın "agfresif davranma" tanımının ne olduğunu cidden merak ettim. adam haklı olarak bir soru soruyor, "biz öyle bir şey demedik?!" gibisinden, o da "efendim, öyle değil mi? demiştim, biraz daha vurgulayay.......nokta" diyeceği yerde, bu cümlenin daha agresifini çok yüksek bir ses tonundan söylemeye başlıyor.

haksız yæni.

özge'cim, 11 sene geçmiş deprem haberini sunmanın üstünden, "evet sayın seyirciler, şu anda sallanıyoruz" cümlesini her artçıdan sonra kurmanın arkasından; ve fakat depremin yıkıcı ve sarsıcı etkisi görüldüğü üzere hala bünyende mevcut. kendine gel artık bebeyim. spikerlik zor iş. öperim.
  • an internetten kaydını izlediğim uğur kurtalana karşı rezalet davranışı nedeniyle tiksindirtmiş. dövermiş gibi sorduğu soruya aldığı gayet normal üsluplu cevaba daha çok dövermiş gibi cevap vermesi ve doğal olarak aldığı tepki sonrası iyice çirkefleşmesi ve konuğu "ben sizinle konuşmak istemiyorum" diyerek telefondan aldırtması içimde bir demotivational poster yapma isteği uyandırdı.

anchorwoman
    you're doing it wrong
  • dün yarattığı hadise bu. gece gece insanların asabını bozuyor. hayır seviyeye nasıl geldi o kısım meçhul.

http://video.milliyet.com.tr/…du_1_39629.htm?auto=1
  • (bkz: erken menopoz)
  • spikermiş. uğur kurtalan'la yaptığı görüşmede görgü kurallarını hiçe sayması bir yana, direk saldırı modunda konuşmaya başlayan asıl kendisidir. öyle mi değil mi? size öyle mi değil mi dedimmm!!11! diye adama anasınıfı çocuğu muamelesi yapıp bir de açıklaması daha bitmeden lafı ağzına tıkarak telefonu yüzüne kapaması tam bir hanımefendi(!)ye yakışacak cinsten olmuş. gerçekten bravo. bu kadını ekranlarda böyle gözümüze sokanlara da ayrıca teşekkürler.
  • caps lock'u açık unutarak konuşuyor. agresif davranıp telefona bağladığı konuğa "agresif davranmayın" diyor. habertürk'ün seviyesini belli ediyor, yiğit bulut ve murat bardakçı - erhan afyoncu ikilisiyle beraber.
hesabın var mı? giriş yap