• kendisi inşası süren ve heybetli bir görünümü haiz olmaya başlayan bir kale gibi olup, yediği at veya fil sayısı o kadar fazladır ki, saymak veya anlatmak mümkün değildir. nitelik -veya kalite- der birileri ve nedense aklıma ilk o gelir.

demirden yapılan evden değil, messier kataloğunun 83 nolu ikametgahından yükselen bir ''moonchild'' ile selam ederim kendisine.
  • bickin absinthe.

az önce $erefine bir tütün sardim, ismini "ai amanei" koydum..

(bkz: iyi ki dogdun yapmak)
  • bugün, yeniayı ve yaşam periyodunu da fırsat bilerek boy atmış olan yaratık. ancak gözlemlenememektedir. italyan ve dişi bir robotun korumasında "schrödinger in kedisi kutusu"na çekilmiş haldedir. ama psişik olacağım derken pişik olacak, ben söyleyeyim.

iyi ki de doğmuş yaratıktır. yakışmıştır kontrast etkisiyle ortama, açmıştır dünyayı.
  • kardeşim olsa bu kadar sever miydim sorusunu sordurtan bir iki şeyden biridir kendisi. şey diyorum zira tanımlayamıyorum.
    (bkz: omnis definitio periculosa est)
  • italya'dan dediği aloyla iç ısıtan böcük. bildiğin kardeş işte.
  • kutlu olsundur kendisine bugünü. artık dünyaya 2 ve 2 kez gelişinden midir bilemiyorum, farklı bir enerji dolduruyor insanı.
  • 9 sene once, imi'de hazirlik sinifindayken beni omzumdan isirmak we eszamanli olarak dudagimi patlatmak suureti ile bana vampirligin ve insomnianin buyulu dunyasını armagan eden degerli insan. su anda roma da ustunde s.p.q.r. yazan logar kapaklarina basarak mimarlık okuduu okuluna gitmekte. hayatimi yasanasi kilan, gercekten tanimis olduuma sevindigim, hayatimdan cikacak olsa buyuk bir parcayida yaninda goturecek olan zaati muhterem. hakkinda yaz yaz bitmez olan bu zat, sizin icin bir sozluk yazarı benim icin (bkz: kelimelerin kifayetsiz kalmasi) ...
  • kisa bi sureligine yurdum topraaklarına ayak basıp istanbul il sinirlari icerisinde boy gostermis olan, ve an itibari ile italya ya donmus iyi insan kişisi... kendisi burda oldugu sure içinde birturlu onu gormeyi beceremedigim ve gorebilecegim anda da hastalanarak yataktan cıkamayacak hale geldigim için bu zavallı zayıf bunyemi yoketmek arzusuna suruklenmişimdir... cok severim ben kendisini, siz de seviniz, sevdiriniz

(bkz: #4419228)
  • en son emineme ayar vermiş,mahmutpaşa tezgahların vahşet dolu iç yüzünü açıga çıkarmıştır.kedi maması alırken daha bilinçli olmamızı önemle vurgulamıştır bu çalışmasıyla.
  • bir zamanlarin ilk tiyatro grubu arkadasi, simdilerin ise burda ama orada olani, kader paylasimcisi, guvenilir insan.
hesabın var mı? giriş yap