• justice league gibi oldu ciğersizler resmen...
  • sampiyon olacak takim. bosh u bir an icin bir tarafa biraksaniz bile, wade ve lebron gibi olaganustu atletik yeteneklere sahip dunyanin en iyi iki penetrecisini yan yana koyan takim onune gelen savunmayi delis desik eder..

bostun big three si ile bunu kiyaslayanlara da el insaf demeli; hadi yasli garnett esittir genc bosh desek( o da en iyi ihtimalle) allen-pierce nere wade-lebron nere
  • bu üçlüyle vakit geçirmek için veteran minimumdan gelecek adamlardan yeterli desteği çok rahat alabilecek takım. ki ellerinde henüz gayet iyi bir takas malzemesi olan beasley de duruyor, bir takviye daha yapabilmek için. kuvvetle muhtemelen , beasley i gönderip top atmayan bir gard getirirler, üstüne de veteran minimumdan idare etsin diye bir -iki tane pivot alırlar, perk'in kolej kariyernden daha kötü olmayan bir de dexter pittman var ellerinde, gelişebilecek . üstüne de sağda solda, anaaam big 3 diye dolanan bir-iki adam kapatırlar idareten, olur biter. nedir yahu, veteran minimumdan luke walton ayarını da mı bulamicakalr. diğer takımlara yazık oldu hakikaten. bu üçlü birbirine girmeyip adam gibi top oynadığı sürece şampiyon olurlar en az 3 yıl daha.
  • veteran minimumdan acil bir shaq bekliyorum, acil. topu wade veya lebron da getirir o sorun değil ama pota altına shaq gelmezse sıkıntı olur. iyi hoş shaq gelirse bu seferde savunmaya yetişme konusunda sıkıntı olur gibi duruyor ama en azından maç başına 150 sayı atarsak o sorunu aşarız.

yavşak gibi direk atarsak tutarsak demeye başladım çünkü 15 dakika kadar önce heat taraftarı oldum.
  • oluşturdukları takım ile nba fikstürü oluşumunu bile etkileyebilecek duruma gelmişlerdir. nba yönetimi daha fazla lakers-heat maçı olması için takımların birbirleri ile yaptıkları maçların sayısını gözden geçirmeyi düşünebilir. en azından ben düşünürdüm...
  • hayır, lebronun ne mal olduğunu biliyorduk ve miami heat buluşması beni o kadar şaşırtmadı. ama dwayne wade bu karaktersizliğe nasıl göz yumdu onu anlamak mümkün değil.

wayde, lebron ile aynı tarafta olmayı içine nasıl sindirecek onu merak ediyorum.
  • micheal beasley'i de minnesota'ya 2. tur draft haklari karsiliginda yollamis takim. buyuk ihtimalle mike miller veya jason kapono gibi bir ucluk tehditi ariyorlar. eger miller'i alabilirlerse lebron'un ve wade'in iceri penetrelerinden sonra miller'a cikaracaklari paslarla cok etkili olurlar.
  • big three'yi tamamlayacak kadroyu oluşturmaları zor, evet. fakat playoffta şu an için bu takımı eleyebilecek bir tek lakers ve belki orlando var gibi duruyor, tabi eğer dediğim gibi kadronun geri kalanını mantarlardan oluştururlarsa.
  • nba tv'deki canlı yayında "peki bu takımda şimdi kime double-team getireceksin?" sorunsalına takılmışlardı. ben bi yerde artık kapatıp yattım. ama onlar hala devam ediyor olabilirler. çünkü hakkaten çözülecek gibi değil.
hesabın var mı? giriş yap