• ahmet kural - zilan odabaşı olayındaki tutumundan dolayı kendisini tebrik etmek istiyorum. insanlar çıkarları olmayan konularda sesini çıkarmaktan öylesine çekinir olmuşlar ki mevrin gibilerini gördüğümde biraz olsun moral buluyorum.

önüne gelen herkese ama herkese (ki buna set arkadaşları da dahil) anonim olarak gece gündüz demeden salla, sonra da bunu fark eden kişiler "amaaaaaan bize ne?! ahmet kural babamızın oğlu değil ya!" diye sussun oh!!!

bak zilan hanım, rezil olunca iyi mi oldu?

tekrar tekrar tebrik ederim.
  • orucu bozulmasın diye mesajla küfür etmeye ara vereceğini söyleyen kişi. gerçek bir müslüman.
    tarih bilgisine gram güvenseydi kendisiyle tarihi konuşmaya çalışan insanlara devlet arşivlerinden bir iki kopyala/yapıştırdan sonra küfür sallamaya başlamazdı.. tarih bilgisine güvenseydi cevap vermekten korkmazdı, tarih bilgisine güvenseydi devlet arşivlerini bırakıp bağımsız belgelerle konuşurdu.. yapsaydı, yapabilseydi tüm bu olan bitenlere rağmen helal olsun denirdi.. fikri var, savunuyor denirdi.

ama o kadar boş ki orijinal olmayı başaramıyor bir türlü.. arşive atılmadıkça bir süre sonra hiç bir mesajın kalmayacağını bilmesine rağmen bundan 2-3 ay önce bana ettiği küfürleri koymamı isteyebiliyor, o dönemde özel mesajı sözlüğe taşımanın çaylaklık sebebi olduğunu bilmesine rağmen neden koymadın diyebiliyor.

ermeni soykırımı başlığında kendisine küfür ettiğimi söylemiş.. hadi bakalım eğer şeref kelimesini ağzına alabiliyorsa şu küfürülü mesajı alıntılasın/kopyalasın..

kim ne kadar şerefli, şerefsiz bir görelim..
    kimsin sen? kimi kimin topraklarından siktir ediyorsun?.

bir yusuf halaçoğlu bile olamazsın.. bir iki yavru kurdun -sözlük idolü- olabilirsin en fazla.
  • sözlük faşistlerinin en boş yazanı. uzun yazıp hiç bir anlamlı ifade beyan etmeden entry noktalamak gibi fantastik huyları var.

ayar falan da tutmuyor. vakti zamanında kendi ellerimle test ettim. klavyenizin tuşlarını beyhude amaçlar uğruna ezmeyiniz, üzerine basıp geçmeyiniz.

(bkz: bırakınız yapsınlar bırakınız geçsinler)
  • zilan hanım, zilan hanım!!! (eski türk filmlerindeki kavga sahnelerinde olduğu gibi 'hanım hanım!!!')

cinsel uzvunuzda olmadığını söylediğiniz konularda destan yazmak gibi bir huyunuz olduğunu varsayarak cinsel uzvunuzda olduğunu söyleyebileceğiniz konularla ilgili hangi eserlere imza attığınızı sormak isterim. isterim de soramam. yeri değil burası. başkasının başlığı çünkü...

mevrin döndü valla ay pardon nevrim döndü.

nevrimi döndüren yazar.
  • kendisinin fikirlerini tutumunu eleştirmek, "ermeni kırmalığı, hınçak piçliği" oluyorsa evet ben de böyle olmaktan şeref duyarım.
  • anası vanlı babası malatyalı.

kendisine yeni nick önerim bu. bir daha gelirsen bunu kullan azizim, üstadım, sultanım, alın yazım...
  • heh kendisini belaltı saldırılarına maruz bırakmakla suçlayanlara da bakın (bkz: #24979965). kendisinin avukatlığını ancak bu seviyedeki insanlar yapabilir zaten. hiç şaşırmadım. kendi milliyetini bir bok sanan sözlükteki bir grup kafasızın popülaritesini kazanmış bir yazar işte. o belgelerle neyi ispatlamaya çalıştığı da belli değil. önce ermenilere hiç bir şey yapılmadığını asıl kötülükleri ermenilerin yaptığını iddia ederdi, sonra da ermenilerin de büyük acılar çektiğini söylesek, "biz soykırım olup olmadığını tartışıyoruz zaten" diye konuyu saptıran yazardı. kendisi böyle kıvrak bir dezenformatördü ve bu dezenformasyonuyla birşeyleri çürüttüğünü zanneden birçok saf yazar toplandı çevresine.

halbuki ermenilerin acı hatıraları belgelerle çürütlemez, bu böyle de biline...
  • kim ne derse desin ermeni soykırımı başlığı altında fakir edebiyatı yapanların ağzına belgeleri sokmuş yazar. severek izliyoruz.

zöge: zoruna gitmiş bazılarının.
  • ermeni soykırımı konusunda bilgiyle belgeyle ayar verdiklerine şimdi de abdullah öcalan başlığı altında yükleniyor. iyi yazar, uzun yazar, hızlı yazar, doğru yazar. tadı hainlerin damaklarında kalıyor. elleri dert görmesin.
  • ermeni soykırımı başlığında konuyu belgelerle açıklayan yazardır."soykırım var mı yok mu?" diye kararsız olan kişi, o tartışmayı okuduktan sonra "kesin var lan" derse, okuduğunu anlayamamıştır fikrimce.
hesabın var mı? giriş yap