• (bkz: sazan.avi)
  • hemen ardından, önümüzdeki aylarda kürtçe bir albüm çıkaracağını ve klip çekeceğini, bunları yayınlayacak yürekli televizyoncuların olduğunu bildiğini beyan etmiştir. aynı anda sırbistan maçında, seyirciler tribünde "birileri bi yerlerde kürt'üm açıklaması yapıyor, hissediyorum" diyerek 10. yıl marşını istemsiz olarak söylemeye başladılar. serdar ortaç ise erenköy'deki yalısında kendini birden bire mutfağa koştururken bulmuş ve çatalları sağa sola fırlatmaya başlamış. hido maddi manevi zaten. yapmayın çıcıklar.
  • zonguldak devrekli eniştemi gülmekten altına sıçırtmıştır. şöyleki; kendisi devrekli olan eniştem uzaktan bilirmiş ailesini, "yerlisilerdir devreğin" der. e o zaman enişte onlar kürtse sende kürtsün deyince pöykürür adam yüzüme "ne diyon lan sen, biz rumuz aslında". sonra alır adamı bir gülme. altına sıçtı dedik ama bilemiyorum, sallamış olmıyım.*
  • mesut özil'in official twitter sayfasından yalanladığı açıklama. hem de çok güzel bitirmiş, kürt olsam ne farkeder.
  • "ırkçılık yapmayalım" gibi zırvalarla kafa sikenlerin, nasıl ırkçılık yaptığını gösteren "sözde" açıklama...

ulan patagonyalı olsa ne yazar, herif real madrid'de oynuyor, senede 5 milyon euro alıyor, en taş karıyı sikiyor, ama bizim ırkçı olmayan, özgürlükçü tayfa; kendisinin etnik kökeninden dem vuruyor.
  • kürtler ile türkler zaten eşit olduğu için kürtleri eşitlendik diye sevindirmeyecek açıklama. olabilir kürt de olabilir, laz da olabilir, türk de olabilir, çerkes de olabilir.

ne farkeder yani?

bazıları kendilerini avrupalılardan düşük görüyor olabilir ama ben kürt olarak ne türk birinden ne de avrupalıdan kendimi düşük görüyorum. ne de bazı angutlar gibi türkleri avrupalılardan düşük görüyorum.
  • sözlükteki afyonlu katolik gay taşfırın ustalarını belli etmiş açıklama. lan olm bi durun her yerde siz çıkıyosunuz.
  • icinde zeka geriliginden muzdarip turk veyahut kurt youtube milliyetcisi yorumlarinin bol bol bulundugu, gunume keyif katan linklerin ucustugu dravdan aciklamadir.

anlamadigi dildeki bir roportaja dosenen yalan habere inanip; "helal olsun kocuma" veya "yilan beslemisiz koynumuzda" tandansini yorumlarina aksesuar yapan guzellere usame bin laden'den gelsin.

50.saniyeden itibaren dinleyiniz:

http://www.southparkstudios.com/clips/155217
hesabın var mı? giriş yap