• ah aylin ah...

erkekleri böyle her meme gördüğünde pipisi kalkan bireyler zannetmen ne kadar acı verici aylin...elbette sana ulaşacaklar,yalvaracaklar,dil dökecekler,sevecekler,sövecekler olacaktır.ama bil ki daha sonraları erekte ettiğin tayfadadan feyz alarak 'bu erkekler de..' diye başlayan genellemeler yaptığın vakit üstüme alınmayacağım.herkesi kendin gibi zannetme aylin.

ileride anne olduğunda kızına bu hikayenden nasıl bahsedeceksin bilemiyorum aylin. 'ben de genç kızlığımda bir gariptim.' mi diyeceksin? jamais vu aylin...

seksi doğulmaz,seksi olunur aylin...ne o öyle 'bunlar da yeni sezon modellerimiz' der gibi açıp bacağını göstermeler,kameraya domalmalar falan...nerde biraz işve? azıcık cilve?ruhsuzsun.bana hiç erotik gelmedin aylin...memelerini tutup hamur yoğurur gibi sıkman falan beni hiç tahrik edemedi aylin...içinde yoksa olmuyorsa zorlama aylin...

jartiyer diye giydiğin şey çok boktan birşey,zevksizsin aylin...birşeyi yapıcaksan tam yap,yapamıyorsan yapma.jartiyeri siyah giymeyi biliyorsun da donla,sütyenin neden beyaz e aylin?etek de kırmızılı,üst de bi ayrı...toplama aylin.

videon da beş kuruş etmez,kaybol aylin.
  • blogundaki açıklamaları beni ziyadesi ile düşündüren bayan. şöyle bir ibare var :
    "...e tabii ailemden kimse bilgisayarla ilgilenmiyor ve ne bu sayfayı ne de benim bu videolarımı göremeyecekler. ama üniversiteden ve çevremden tanıdıklarım ( komşular, bakkal v.s.) beni tanımasın diye fotoğraflarda ve videoda yüzümü biraz gizledim..."
    hayır neden bakkal ? niye bakkal? çevresinde videoları görmesinden çekineceği daha önemli kişiler yok mudur? bir bakkalın gördüğü videolar sonucu ne gibi bir olumsuz yaptırımı olabilir ? olsa olsa veresiyeyi keser. hoş o da açık arttırmadan sonra sorun olmaktan çıkar herhalde.
  • regal reklamlarini aklima getiren sey. "o video'ya 7000$ verenin beynini sikim"
  • çakkıdı müziği e$liğinde gaffur'dan bile kötü dans eden ki$i.
  • kaşarın ya da etin kilosunu bilmek yerine ebay'den azıcık anlamak duruma açıklık getirecektir. ebayin ödemeyi taahhut ettiğiniz miktarı sizden yasal yollarla almak gibi bir durumu yoktur. ödeyemeyeceğiniz bir miktar önerdiğiniz ve de ödemediğiniz zaman satıcı size çok çok negatif yorum yazar ve ebay bu durum tekrarlanırsa aboneliğinizi iptal eder. zaten ücretsiz olan bu aboneliğin kaybı size şimdiye kadar yapmış olduğunuz alışverişlerde kazandığınız puanlara mal olur.
    tabii olayın bir de şu boyutu var. maskeli kızımızın müzayedesine katılan kişilerin adları açıklanmamaktadır. haliyle kendi kendine arttırma yapması mümkündür. boktan bir videonun ederi 20 bin doları geçtiyse çook çok mümkündür.

çorap kuklaları ile yapıp kapalı müzayede ile ebay'e koyduğum muhteşem şovun videosuna talep çok daha yüksek ve şimdiden önerilen miktar 100 bin doları aştı. kelebek beni de haber yap!
  • daha önce ebay'den kamasutra kitabı* alan kişilik. kendisi yeni mesleğinde emin adımlarla yol alıyor:**
    http://cgi.ebay.com/…dll?viewitem&item=110071909478
  • tam maskeli be$ler irak''ta filminin cıktıgı günlerde piyasada olması manidar bulunmu$tur bazı cevrelerce.. reklam dediler, gi$esi artsın diye yaptılar dediler.. en son biri $afak sezer olabilir mi dedi boku cıktı.
  • eskiden striptiz videolarını sattığını söylerken şimdi kıvırıp "dans videosu, ben iyi aile kızıyım" gibi şeyler yazmış ebaye. ben de iyi aile çocuğuyum isterse film çevirirm.

(bkz: aile bağları)
hesabın var mı? giriş yap