• almayın. bir çamaşır askısı olmak için oldukça ağır ve hantal. hafif ve portatif bir çamaşır askısı tercih edin.
  • tutamaç boyu yüksek olsun, pantolonlar yere değiyor yoksa.
  • alın tabii.
    terasa koyun. sonra günesten korumak icin 65 tl verip balkon perdesi de alin. vibration absorber ses ve titreşim emici koşu bandi minderini de 150 lira verip, indirimdeymis allahtan deyip sevine sevine alın. sonra kalenji marka mor mu mor bi koşu bandi ayakkabısına 135 lira verin. verin tabii rengi çok guzel. sonra terasa her sigara içmek icin ciktiginizda üzerine cıkın ve her iki dirseğinizi üzerine koyun bir dört yol ağzı manzarası seyrederken sana da bi türlü binemedik deyin. sonra balık etli kadin başlığına girilen entryleri okuyun ve balık etli kadin çekiciliğine artik inanin ve bunca zahmet g*tünüzde patlasin. reva tabi.
  • koşu bandı, büyüyen bir cansızdır. ilk başta hevesten dolayı ufak gelir eve, zamanla büyümeye başlar, dev olur. en son: 'bu ev ikimize dar, ya sen gideceksin ya da ben.' dersiniz. koşu bandı kaçar, siz kovalarsınız.
  • sözlükçüleri dinlemeyin ve hemen bir tane alın. hatta benim bir hevesle alıp bir kaç hafta kullandıktan sonra satışa çıkardığım, sıfır ayarında ikinci el olan koşu bandını alın. bir yeşillendirme kadar uzağınızdayım.
  • koşu bandında yürümenin dinamiği yolda yürümekten daha farklıdır. yürüme bandında adımlarken bandı kavramaya çalışırsınız ve bu dizinize yük binmesine neden olur.

eğer yolda yürür gibi adımlarınızı ileri doğru rahat olarak atarsanız eklemleriniz de normale yakın davranacaktır fakat bir çok insan bant üzerinde kendini kastığı için uzun süreli kullanımlarda ya ayak bileğinde ya da dizlerde ağrılara sebep oluyor.

yıllar önce hasan erdoğan 'ın (dünya 7.si,türkiye ve balkan şampiyonu) spor salonuna gittiğimde söylemişti ve kesinlikle tavsiye etmemişti. tabi ben kendisine tasvip etmediği bir şeyi neden kendi salonuna koyduğunu sordum. vitrin olması açısından koyduğunu, çünkü salona gelen ve üye olmak isteyen herkesin ilk sorduğu şeyin koşu bandının neden olmadığını sormasıymış.
  • 12 yıldır spor salonu işletiyorum. diyeceğim şu ki ekranı bir parkuru gösteren ve siz koşarken o parkurda ki koşu cizginizi verenlerden uzak durun. sırf çok satmak için böyle süslü şeylere başvuruyorlar ama çoğu iki ay geçmeden bozuluyor.
  • aldıktan sonra letgo üyeliği açmak da bunlardan birisidir.
  • gerçekten kullanacağınızdan emin değilseniz almayın, yoksa 2000 tl'lik devasa (ve çirkin) bir süs eşyası almış olursunuz..
  • niyetiniz ciddiyse yerine eliptik bisikletalın.
hesabın var mı? giriş yap