• (bkz: http://spreadsheets.google.com/…vzwx6ddnyttkzcfe6ma)

edit: anket, sivilceli bir arkadaş tarafından saldırıya uğramış. kimliğini de belirtirse madalyasını bizzat ben takıcam ona.
    yani, sonuçların bir anlamı yok yani artık.
  • annem beni üniversiteye yollarken hiçbir gruba, örgüte, cemaate, tarikata, topluluğa katılma diye sıkı sıkı tembihlemişti ama kusura bakma annecim; bende varım lan! kimdir nedir'in pop-up olarak açılma hakkı elinden alınamaz
  • herkesin bir pop-up'ı vardır. ehm vardı yani. ne güzeldi. yine olsa ya. bu ne biçim.

tanım: desteklemelere doyamadığımdır.
  • bi keresinde [yanılmıyorsam] ssg'nin, youtube yasağına ili$kin "ne ktunneli, ne proxysi arkada$! ne zamana kadar bu soytarılığa prim vereceğiz? sansürün her türlüsüne kar$ıyız, bu yasak derhal kalksın" minvalinde bi çıkı$ı olmu$tu hani. hani "ula$tırma bakanı mı, kim bakıyosa bu i$lere.. 24 saatte bayrağımı dikerim bakanlıklara, akıllı olun" diye sürdürmü$tü çıkı$ını sevgili malcolm. [halen bak diken diken tüylerim]

son dönemlerde kimi eklentilerle kimdir nedir'in yeni$ten [means: yeni ba$tan] pop-up $eklinde açılabildiğini müjdeleyen entryler gördüm; lakin ki hiçbirine temayülüm olmadı asla. zira o gün beri özgürlük sava$ında bayrağı beeen ta$ıyorum, evet. o gün beri ktunnel üzerinden, efendim proxy ayarlarıylan oynayarak, yahut system32'nin içindeki host dosyasını güncelleyerek youtube yasağını delmi$liğim vaki değil. [eurovision $arkımızı dinlemek nasip olmadı henüz. manga'nınki değil ha, kenan'ın katıldığı yıldan bahsediyorum.] annemin "sulu yemeğin yanına mercimek pilavı yapsak ya la?" tekliflerini her defasında geri çevirdim, pirinç pilavına alternatif sunulan her $eyi ikinci intifada'ya nazire yapan bir direni$le geri püskürttüm.

$imdi hakaten zor geliyo o eklentiyi kurmak. düzeltin demiyorum, vaziyet-i umumi bu, bilin yeter.
    [btw, yukarda sayılı methodların herbiriyle ayrı ayrı girdim youtube'a. siz de girin]
  • can-ı gönülden desteklediğim, gerçekleşirse +rep vereceğim kampanyadır.

ancak benim şöyle bir önerim var: ben butonu ile kimdir nedir farklı şeyler olsun. kişi ben butonuna basınca yine şimdiki gibi açılsın. entrylerimizi falan ayrıntılı olarak inceleyebilelim. ancak entrylerin altındaki soru işaretlerine, yani kimdir nedir'e tıklayınca pop-up halinede açılsın bu. yine eski güzel kimdir nediri görelim. sonuçta o sayfadan ayrılmadan yazar kimmiş görmüş oluruz. son entrylerinin başlıklarına bakar "la zaten malmış bu" der yolumuza devam ederiz.

evet, yönetim duyun sesimi!
  • mouse sag tusuna bas ve yeni bir pencerede ac olayindan bikan bunyelerin haykirisi. ayisa duy sesimi
  • kimdir nedir'i benim kişisel kontrol ünitem olarak gördüğüm için değişmesini hiç tasvip etmedim.

yakın zamanda istatistikler bölümü için de aynı şekilde entry girmiştim. (bkz: #17743041)

yine yeniden (bkz: alışmak sevmekten daha zor geliyor)
  • artık her gün sözlüğü açtığımda, "hala eski haline dönmemiş" demek istemediğim için desteklediğim kampanya.
  • feci şekilde destekledıgım kampanya.bu rezillik bıtsın!!!
  • bütün badi listenizi davet ettiğiniz zaman gerçekleşecek olan hadise. %100 çalışıyor. bunu yapmayan beni badi listesinden silsin.
hesabın var mı? giriş yap