364 entry daha
  • akran zorbalığı yapan bebe için bir şey diyemem ama o kadına vuran herif için şunu söyleyebilirim. adalet diye bir şey kalmadı. umarım o kadın yalnız değildir. dinç bir abisi ya da kardeşi ya da sevgilisi ya da kocası vardır ve misliyle karşılığını o herife verir.
  • izlerken ben dayanamadım.
    içim daraldı.
    afakanlar bastı.
  • baba ne ki öğrenci adam olsun. öğrenciyi eğitmeye çalışan topluma kazandırmaya çalışan bir öğretmenin uğradı saldırı. babası düzgün olsaydı zaten o öğrenci öğretmenine nasıl davranacağını bilir saygılı olurdu. kaba kuvvetle kendini bişey sanan mağara ayıları..
  • doktor ve öğretmenler sıradan meslekler değildir.

ikiside insan hayatını kurtarır.

hakkari fen edebiyat mezunu atanamayan tipler sokakta öğretmenim diye geziyor. mesleklerin itibarını geri verin.

sabah akşam ekşide öğretmen düşmanlığı yapan tipler var.

19 netle atanıyorlar diye aşağılayan bakan oldukça işleri zor. kimse 19 netle atanmıyor bu arada.
  • ilköğretimden sonra zorunlu eğitim ucube bir sistemdir. okul değiştirme cezası almış bir öğrenciden bahsediyoruz, bu ceza ciddi disiplin suçları işleyen öğrencilere verilir. okulu değiştirilip gittiği okula bela edileceğine örgün eğitimden uzaklaştırılmalıydı. o zaman bunların hiçbiri yaşanmazdı.
    bu kadar humanizm fazla.
  • bu dağ ayısını emek vererek, dinlene dinlene, acıyı her hücresi ile hissetmesini sağlayarak döveceksin. aldığı her nefeste yaşadığına lanet edecek, hastaneye kaldırılabilse bile 3-4 aydan önce hastaneden çıkamayacak. hatta mümkünse kalıcı hasar bile bırakacaksın.
  • artık özel bir grup kurmanın vakti geldi de geçiyor diye düşünüyorum.

yani böyle hayvanlık yapan herifleri bulup terapi yapacağız. bir daha böyle kabalık yapmamaları için kibar ve nazikçe, ülkemizin hukuk kurallarının gerektirdiği biçimde ikna edeceğiz gibi bir hedefi olan bir ekip.

hayır ben bunları gayet güzel ikna edebilirdim. ama tek başına bulmak, tek tek ayıklamak vs mümkün olmuyor.
  • vay öğretmenler şu kadar gün tatil yapıyor, vay öğretmenler iyi para kazanıyor gibi saçma sapan başlıklar açan siz beyin yoksunları işte bu cahillerin türemesi sizin eserinizdir, gurur duyun.!!!
  • öğretmen düşmanları keyiften dört köşe olmuşlardır şimdi. bu atılan yumrukta sizlerin de payı var. bunun gibi itlere bu hakkı veren adalet sistemine ve milli eğitim bakanlığına da yazıklar olsun.
  • bir orrrospu çocuğu tarafından yapılmış eylem.
    bu tür davranışta bulunanlar komple pç kurusu.
8 entry daha
hesabın var mı? giriş yap