• marvel comics'in yeni dönemdeki projesinin fragmanı: silver surfer mekke'de.
  • bu dincilerde kafa harbi bir başka türlü çalışıyor.şimdi haber islami çizgisi olan bir sitede ciddi ciddi sunuluyor yine altına dini bütün insanlar ciddi ciddi yorumlar yapıyor ama kabak yine ateistlerin başına patlıyor.ortada bir gerizekalılık olduğu muhakkak ama o gerizekalılığı sorgulamak yerine ateistlere laf sokma gayreti nedir anlaşılır gibi değil.

gerçekten de sayenizde kervanlar yürüyor.
  • şu haber ile kalıbımı basarım ki binlerce habervaktim okuyucusu, haber portallarına bir kez daha hayran kalmıştır.
  • melek gören masum hacıya ok çekilip "looking" yazılması. budur bütün videodan aklımda kalan.
  • uzaylılardır.

uzaylı-1:napıyo lan bunlar?
    uzaylı-2:hocam dünyanın her yerinden gelmişler. şu kare binanın çevresinde dönüyorlar.
    uzaylı-1:neden?
    uzaylı-2:cennete gitmek için ve iyi bir inanan olmaları için tanrıları kendilerine şart koşmuş.
    uzaylı-1:yani bunlara göre tanrı var, her kudretten üstün ve hiçbir şeye ihtiyaç duymuyor ama yarattıklarının gelip eski bir bina önünde dönmesi şart.
    uzaylı-2:evet.
    uzaylı-1:bunlar da bunu yedi?
    uzaylı-2:evet.
    uzaylı-1:indir olum mekiği ben de peygamberliğimi tanrılığımı falan ilan edecem. mis gibi geçinir gideriz aşağıda. alfa centuri de ssk+yola talim ediyoruz.
  • "melek" farz edilen kanatlı şeyin gökyüzüne dönüş anı ağlatacaktı. ulan gökyüzüne döndüreceğiz diye geriye sarmışsınız bir de utanmadan!
  • ben habere yapılan okur yorumlarını beğendim en çok:

"bırakın bu saçmalıkları" ,
    "saçma hemde çokk"
    "böylesi acemice bir çalışmaya inananlara yazık!"
    "kanmayın bunlara"

bektaşi, "o görülmez, elle tutulmaz, doğurmamış, doğurulmamıştır" diyen hocaya demiş ya, "hocaefendi sen şuna yok diyeceksin ama dilin varmıyor" diye. az kalmış, tersten de olsa hidayete erecek içinden bazıları....
  • bize cahiliye dönemi diye yutturulan dönemin tapkı yerinin üzerindeki görüntüdür. putataparlığın yasaklanıp da putataparlığın ibadet yerinde tapar gibi dönmekten daha ilginç bir olay değildir.
hesabın var mı? giriş yap