• gecen 100 yilin takimi real madrid'in ugurlamak icin ozel klip hazirladigi futbolcu. 33 yasindaymis 35 yasindaymis muhim olmayan futbolcu ayni zamanda. daha surada 1-2 ay once real madrid takiminda ilk 11 sahaya cikmis birinden bahsediyoruz barca'yla sampiyonluk yarisinin kizistigi haftalarda. ligin son 7 macinda 4 kez ilk11'de sahaya cikip 3'un de 90dk tamamlamis. 1'in de 77 de oyundan cikmis. diger 3 macta'da 60.dk civarinda oyuna dahil olmus.

hafta - mac - skor - oynadigi sure
    32) ud almería : real madrid cf - 1 : 2 - 77 (ilk 11)
    33) real madrid cf : fc valencia - 2 : 0 - 90
    34) real saragossa : real madrid cf - 1 : 2 - 90
    35) real madrid cf : ca osasuna - 3 : 2 - 32
    36) rcd mallorca : real madrid cf - 1 : 4 - 32
    37) real madrid cf : athletic bilbao - 5 : 1 - 90
    38) fc málaga : real madrid cf - 1 : 1 - 31

xavi'nin 14, dani alves'in 10, messi'nin 9 asist yaptigi 2009-2010 sezonunda, 8 asist ile 9 asist yapan marcelo'dan sonra real'in en cok asist yapan 2. futbolcusudur. diger isimlerden daha az sure oynamasina ragmen. bugunku basin toplantisinda soyledigi gibi basarili olmak icin gelirse bizim lige cok fazla gelecek oyuncudur.
  • bu akşam 18.30'da istanbul'da olması beklenen eski real madrid'li yeni beşiktaş'lı futbolcu.
  • 2009-2010 sezonunda bir maç sonrası basın toplantısında gece hayatı ile ilgili sorulan bir soruya " ne yani 60 yaşına gelince mi sabah 6ya kadar barlarda gezeyim, elbette ki şimdi gezeceğim" şeklinde bir cevap vererek beni benden almıştır.
  • ilk kez buluşma önemli. nasıl süslenir püsleniriz ilk buluşmamızda, yeni bir ilişkiye başlama arifesinde, işte öyle süslemeliyiz kendimizi bu gün. ben gelemiyorum, ama havaalanına gidecek kardeşlerimden istediğim bugün en güzel giysilerini giyip, en güzel kokularını sürünmeleri. guti uçaktan indiğinde karşısında kendinden geçmiş bir taraftar kitlesi değil, dünyanın en asil taraftarlarını görsün. ama gutini kaldırmayın, o gutiyse biz de beşiktaş taraftarıyız, öyle önünde eğilip bükülmeyin, ama saygıyla karşılayın, ağırbaşlı olun. sonra beşiktaşa götürün, balık yedirin, çarşıyı gezdirin. bakkala veresiye defteri açtırın, ay sonu sıkıntı çekmesin. sonra stada yürüyün beraber, tarih görsün. stada adım atsın, kartal olsun. sonra oteline bırakın. iyi ağırlayın lan adamı!
  • bir fenerbahçeli olarak hala beşiktaş'a transferine inanamadığım süper topçu. nasıl oluyorda türkiye liginden çok daha iyi bir lige daha yüksek bir ücretle transfer olabilecekken beşiktaş'ı seçti.

nedir bu shuster'le ilişkisi anlamış değilim!
  • transferindeki en önemli nokta kurtarıcı olarak gelmemiş olmasıdır. yaşını sorun yapmaya gerek yok. quaresma, nihat, guti ve gelecek yeni yıldız* bu sene takımın yükünü dağıtacaktır. emek ege'nin söylediğine göre salı 20:00'da şeref bey stadı'nda imzayı atacaktır.
hesabın var mı? giriş yap