• biz saat 21:00'dan sonra iett otobüsü bulamıyoruz şehirde. herif 04:00'da bulmuş. sanırım o şaşkınlıklada çarpmış.
    sırf bunun için bile kutlanabilir.

not: beşiktaşlıyım
  • kız olsam, şu olsam, bu olsam... dilek şart kipi kullanacak durumda değilim.

veririm.
  • içip içip eski takımını aramıştır.
  • (bkz: kral)

o degil de adami hala ciddi bir rakip karsisinda izleyemedik.

cska, fener, ankaragucu, karabuk...

hep 2., 3. kalite takimlari.

not: fenerli arkadaslar hemen ustunuze alinmayin. 2. kalite takimi derken cska sofia'dan bahsediyorum.
  • kendisinin alex'i tanımaması doğaldır. ama alex kendisini tanımadığını söylerse futbol cahili derler adama.

işte o kadar büyük bir futbolcu kendisi.
  • kendisi beşiktaş için can diğerleri için ciğerdir.
  • kız olsam verirdim diyodum, kız olmayı beklemeden vermek istiyorum artık.
  • cilgin bir reis. bana ara pasi atsa kucukyali'dan e-5'e kadar pesinden kosarim yemin ediyorum..
  • 5 aralık 2010 beşiktaş bursaspor maçı'nda şöyle bir şeyler yaptı, ekrana ne kadarı yansıdı bilmiyorum :

maç 1-0 devam ederken yedek kulübesine yaklaşıp bir şeyler anlattı. ondan sonra yedek kulübesinde bir hareketlilik oldu.
    yoruldu heralde dedim kendi kendime, birazdan çıkacak. bir süre tezahurata daldıktan sonra kenarda ışıklı tabelayı gördüm. guti de kenara doğru gidiyordu. ama tabeladaki numaralara baktım, numaralar tutmuyordu...
    guti nereye gidiyordu peki ???
    guti, ali'nin yerine oyuna girecek olan ismail' e yaklaştı ve eliyle işaret ederek bir şeyler anlattı ve geri döndü.

bu oyuncu değişikliğini kendisi yaptı sanırım.
    değilse de, ben anılarımda öyle kalsın istiyorum.
  • guti beşiktaş'ın yıldızıdır q7 ve çetesi onun yörüngesi ve uydusudur.
hesabın var mı? giriş yap