• --- spoiler ---

- çengin (ceyn de diyor olabilir)
    - efendim tatlığam
    - geçen konuştuğumuz şeyi yapalığm mıa?
    - hangısi ?
    - hıni şu arkımızdan kaç kişi baktırıyoruz olayı vardığ

--- spoiler ---

ulan yeminle kadınlardan soğuttunuz beni. katıksız moronlar sizi.
  • dar kot pantolonun arka cebinde kocaman tablet ile kış ortasında askılı giyinerek kendisine bakanları tespit eden kişi.

yaz gelsin kazak mont atkı bere ayağıma sarı lastik çizme ve arkama monte edilmiş panasonic md10000 ile video alıp koyacağım.

not: md 10000 göte nasıl monte edilir bu konuda sözlük mühendislerinden yardım istiyorum.
  • mallık bayrağını göğsünü gere gere taşıyan bir zihniyetin ürünüdür. güya kızlarımız "ay erkekler götümüze bakıyüüür, istiklal'de rahat yürüyemüyüüüüüüüük!" tarzı sosyologvari bir çalışma yapmak istemiş ama dikkat edilirse kadınların da en az erkekler kadar şaşkın baktığı görülebiliyor. bunun yanında erkeklerin hiç birinin bakışı abazan bakışı değil. bildiğin "o ne amk?" bakışı atmış hepsi. biz de erkeğiz, oradan biliyorum (öhm). e sen öyle kalabalık bi caddede götüne ayped sokup gezersen 70 yaşındaki dede de bakar, 18 yaşındaki kız da bakar, 10 yaşındaki internet kafede günde en az 5 saat kantır oynayan velet de bakar.

sonra bizi niye ab'ye almıyorlar. ab denetçisi götümüzdeki kameraya bakmaktan olumlu rapor yazamıyor ki.
  • "bizim götümüze bakıyorlar!!!" temalı özensiz çalışma. türklere mahsus bir durum değil, dünyanın her yerinde kalçası güzel olan hatuna şöylece bir göz atılır, atılıyor da. istediğini giyip dışarı çıkabilirsin bu konuda sıkıntı yok, konuşulması bile abes lakin sen arka cebine devasa bir tablet koymuşsun, üstelik kış günü millet montla gezerken askılı bir kıyafet giymişsin (askılı giymesi kesinlikle problem değil yanlış anlayacak davarlar için parantez açıyorum) ben de bazen bu soğukta tişört giymiş ya da şortla gezen bir eleman görünce içimden "vay amk" diyor ve göz ucuyla bakıyorum. televizyon kadar tableti arka cebine koyan kadın değil de elinde savaş baltası taşıyan bir centaur olsa yine dönüp bakar ve "allahın ayısı cebine tablet sıkıştırmış" derim. o kadar önemsiz bir konu için "geçen konuştuğumuz şey var ya" diye işe deneysel bir hava katarak girişmeniz de ilginç olmuş. arkadaşlarla evde oturup "canım her gün sokağa çıkıyoruz ve erkekler götümüze bakıyor bunu insanlığa duyurmamız lazım" demiş olma ihtimaliniz benim içimi ürpertiyor. kadın ırkının daha güzel görünmesi ve daha alımlı olması için değil mi her şey? o kadar makyaj, çeşit çeşit elbiseler ve üstelik fiyat açısından da erkek modasıyla karşılaştırılamayacak derecede ucuz. sen sonra bunun tatavasını neden yapıyorsun ki? hayatında mayolu bir kadını sadece acun'un programlarında gören bir adamın güzel bir kadının dikkat çekici bir şekilde gezerken kalçasına bakıyor olmasından daha doğal ne olabilir? sana müdahale ediyorsa, giyim tarzın yüzünden yaşamını zorlaştıracak fiziki ya da sözlü bir eylemde bulunuyorsa hepimiz karşı çıkalım aksi takdirde boş boş konuşmanın manası yok.
  • kendisine bakan milletle dalga geçeceğine tımarhaneyi arayıp şikayet etmedikleri için teşekkür etmesi gereken malların koyduğu kamera.
  • milletin atkıyla bereyle paltoyla gezdiği istiklal'de askılıyla beli açık şekilde gezip viral samsung galaxy tab reklamı yapmaktır bir yerde...
  • bu videoyu ilk izlediğimde başbakan tansu çiller'di.zaman ne kadar da hızlı akıp gidiyor.
  • sex sells temalı bir reklam uygulaması olarak kullanılabilecek bir video. yalnız çekimin sonunda verilen adreslerden gördüğümüz kadarıyla, hatun kişisi kendisini "hoşbikız" temasına o kadar alıştırmış/yakıştırmış ki, insanların bakma sebebinin garip sayılabilecek bir dekolte kombinasyonundan oluştuğu gerçeğini farketmemiş.

şimdi ben bu tiple çırılçıplak soyunup, pipimin de üzerine bir adet 6600 bağlayıp gezsem, e haliyle de bütün istanbul halkı "napiyo lan bu mal" diyerek bana baksa, sonra ben o video'yı youtube'a "yağuşuhlu bi çocuk" tag'i ile koysam, sosyal tespit yapmış sayılır mıyım?

nayır yavrum, nayır.
hesabın var mı? giriş yap