• birazdan başlayıp süre tutucam. sonucu yazarım buraya.

siz beklemeyin ama. yatın. bende anahtar var.
  • ideal sevişme süresi 1 saattir. 55 dk hatunu ikna etme, 5 dk da sevişme.
  • 7 dağda 7 ateş yakıp 7. gecenin şafağına kadar sürmeli
  • 3 saat mi? yok artık o kadarı seks değil alıkoymadır.
    25-30 dakika yeterlidir, düşman sikmiyorsunuz arkadaşlar abartmayın.
  • yarım saat şu, bi saat bu diye yazmış arkadaş ama istiklal marşı ve kapanışı atlamış. lan yarım saat üstte hoplamak isteyen kadın var mı acaba?
  • 33 yıl olduğunu düşündüğüm süredir. 33 yaşımı bitirdim, ülkedeki sikiş hala sürüyor ve ben artık tatmin olduğumu hissediyorum.
  • ekşi sözlük seks tanrıları konseyi yine toplanmış.*

atış serbest.
  • seksten sekse değişir.

ergen sexi : sex fiziksel olarak daha baslamasa bile, olasilik olarak %0 (sıfır) değerinin uzerine ciktigi an erkek icin baslar. fakat gelgelelim fiziksel temas ve sex suresi cok uzun surmez. bazen fiziksel olarak baslamasa bile gerek olasilik degerinin artmasi gerek kadin vucuduna yaklasirken ortam isisinin hafif artmasi sonucu nefes nefese degdi yeter denilerek erkek orgazmiyla sonuclanir.

alkol sonrasi sexi: yemekteki tereyag gibidir. az alkol hissettirmez, cok alkol sexin tadini bozar, orta alkol iyidir. ana olay en az 5 ideal 10 dk dir.

uyumadan once sexi: genelde tek tarafın istegi dogrultusunda gelisir partnerin cok beklentisi ve istegi yoktur. nefis koreltmek icin yapilir. 5 dk dan uzun olmasi onerilmez. partneri baymamak gerekir.

gunaydin sexi: agiz kokusuna gore degisir. bazen baslamadan iptal edilir. cok uzun surerse yeni baslayan gun pic olur. 5 dk isinma 5 dk ana olay yeterlidir. herkesin isi gucu var.

ılk bulusma sexi: bu sex cok onemlidir. on sevisme 1 saat olsa kimse hayir demez cunku butun gece bu olaya ayrilmistir zaten. ana olay en az 10 dk olmalidir. 30 dk uzeri iki tarafa da iskence olur.

kadinin yumurtladigi siklus sexi: kadin gozu karartmistir. sizi tenhada orda burda sikistiriyorsa bilin ki olay bu gencler. butun onlemler alinmalidir. kimse gaza gelmesin. kondom, hap, poşet, çorap ne varsa takin. kadın zaten hazirdir. sizin de gaza gelip geleceğinizi yakmamak icin onsevisme fazla uzatilmamalidir. en fazla 5 dk. ana olay 5-10 dk. 10 dk fazlasi kuruluk yapar kondom yirtilir sacma istekler falan uzatmak iyi olmaz.

mens sonrasi sexi: on sevismede kotu surprizler olabilir. nefis korelsin yeter denmeli. rahim fazla zorlanmamali. kisasi makbul.

banyo sexi: herkes hayalini kurar ama tamamen ozentiliktir. zaten birinin ayagi falan kayar el musluga deger su birden sicaga ya da soguga doner. bi boka yaramaz. banyo sonrasinda baslatilmasi makbuldurm partnerlerin birbirine vucut losyonu surmesi ile tetiklenir super sex olur.
  • 15 dakikadan sonra kotadan yiyor nomıssız...

(bkz: akk kalksın)
  • maşallah yaaa yine sözlük ergenleri 45 dakıka 1 saatten aşağı yapmıyor:)
    olum helal lan, yağmasanız da gürleyin, ortamlarda sikşşşyoruz dersiniz siktir edin kim bilecek ama ciddi ciddi merak ediyorum, biri mesaj atıp, ooo 45 dakika yapıyormuşsun, benim partner 3 dakikada boşalıyor, nolur gel beni de sik falan mı diyecek zannediyorsunuz?

sen de ne yapıyon kardeş, çok tutuluyor diye o boktan temel fıkrasını her sene entry olarak mı giriyorsun bu başlığa ?:)
    (bkz: #69777194) bak yaa:) bunu da silmiş az fav aldı diye diğeri duruyor ahahaha
    (bkz: #80818175)
hesabın var mı? giriş yap