1121 entry daha
  • 16 nisan 2024 tarihinde başvurduğum almanya vize randevusu için 25 nisan'da randevu maili aldım. 30 nisan'a randevu vermişler. ben 5 günde nasıl evrak hazırlayayım bileti nereye alayım nasıl yapayım. 2 gün içinde onaylamazsam randevu iptal oluyormuş. onaylamadım.. bugün itibariyle iptal oldu. randevu tarihi 5 gün sonraya verildi hazırlıksız yakalandım. başvuru yapanlar bilsin ona göre hazırlığını yapsın.
  • sitede sabahtan beri istanbul'u seçmenin ötesine gidemedim. ofis ve diğer bilgiler için seçenekler çıkmıyor. kafayı yiyeceğim artık bir tane randevu alacağız şurada.
  • kanserlerden kanserlere surukleyen araci kurum. odeme dahil tamamlayip bad gateway yedim. kafayi yemek uzereyim.
  • ayıp denen bir şey var. böyle bir siteyle iş olmaz. altı üstü ailecek bir italya turu için vize randevusu alacağız(vize değil, vize randevusu), bu kadar kötü bir hizmet olamaz, site berbat, bu siteyi yapan ve sistemi bu şekilde halen yürütmeye devam eden insanlar bu işten kazandığınız para ile mutlu mesut yaşamayı nasıl hak ediyorsunuz kendinize bir sorun.

saatlerdir uğraştığım ve ödeme adımında teknik bir sebepten işleminiz iptal edilmiştir uyarısı verdiği için italya seyahatinden vazgeçtik. alın ne yapıyorsanız yapın ülkeniz ile. boşa harcattığınız zamanın karşılığını umarım size de başka yerlerde aynısıyla yaparlar da görürsünüz insanlara neler çektirdiğinizi.
  • son 5 saattir telefonumdan aralıksız f5 yaparak yarısında hata verdiği için defalarca baştan başlayarak fln nihayet sonunda italyaya vize randevusu alabildim. bakalım vize süreci nasıl olacak bin tane evrak allah yardımcımız olsun
  • esim , ben ve cocuklar icin almanya vizesi icin başvuru yaptim.

esim ve cocuklara randevi tarihi geldi, bana gelmedi. ne yapabilirim ? bilen yesillendirirse sevinirim
  • bu site insan haklarına aykırı!!! bu siteyi cimere şikayet etmeyi düşünüyorum biliyorum anlamsız belki sonuçsuz kalacak fakat denemek istiyorum! allah belasını versin bu sitenin bu sistemin insanı insanlıktan çıkartırlar 4 saat 5 saat aralıksız bilgisayarın başında sabrınla başa çıka çıka lanet olsun bu sisteme 4-5 kere ödeme sayfasından attılar sonunda alabildim ama allah belalarını versin!
hesabın var mı? giriş yap