• orta okulda resim-iş dersinden hatırladığım kadarıyla ana renkleri bir çembere boyayıp döndürürsen beyaz gözüküyor, hepsini üst üste sürünce siyah ortaya çıkıyor. sanki sözlük yazarlarının toplamı da hıncal uluç ediyor. siyah mı? beyaz mı? orasını bilemedim.*
  • hakkını vermek gerekirse ekşi sözlük ile karşı karşı karşıya gelen insanlar arasında stratejik açıdan en doğrusunu yapıyor.

"okumadığım sürece benim için yoklar." doğru bir söz.

kendin hakkında hep güzel yazılmasına alışık olup da tersini görünce "yılansı fare çocuklar, gece fareleri, pitbull ruhlu, prezervatif dilli, problemli bunlar, ruh hastası. pislik çukurunun dibinde debelendiklerinin farkında dahi değillerdir" gibi ifadeler kullanmasındansa yok saymasi daha iyi.

kendisine en azından bunun için teşekkür ediyorum, ha bu sitenin gereksiz olduğunu düşünüyorsa, herkesin aynı oldunu zannediyorsa yanılıyordur, bir aziz kedi bir thug love, bir gofret beyinden haberi yoksa buradaki insanı kendine hayran bırakan bazı yazıları hiç okumamışsa kendi kaybediyordur belki.

sonuçta bu sitedeki birçok şeyden sitenin kendi yazarları da rahatsız. durmadan sözlügün nereye gittiği, sol frame'in hali, sadece yazilmak icin yazilan entryler tartışıyor. fikirler tartışıyor. bazılari tabii ki yanlış olacak.

medyanın bile bir haberi buradan ögrenip ona göre haber yaptığı (bkz: #19259457) , her gece programında "sizin için sunu demisler" diyerek alıntı yapılan bir sitede yaziyoruz. sevenimiz kadar nefret edenimiz de olacak. sinirlenen ünlüler bence yanlış yapıyor. ama buna sinirlenen sözlükçülerin de en azından hıncal uluç kadar sakin olması gerekir.
  • şerefsizim aklıma geldiydi şıracılıktan anladığı.
  • "körün istediği bir göz.. allah verdi sekiz göz.. adamların istediği bu fatih.. istediği bu.. muhatap olma.. bırak yazsınlar.. kendileri yazar, kendileri okurlar, biter gider.."

diye yazdığı bölümde her cümleden sonra 30 saniye beklemek gerekiyor. o zaman gerçek mana zuhur ediyor.

ayrıca zaten bilindiği gibi iki nokta yan yana kullanan zihniyet mensubu da bir yazardır kendisi. sayesinde türkçe'de bu işaretin "sonuna geldiği cümleden sonra 30 saniye susulur." anlamına geldiğini de çıkartabiliyoruz.
  • türkiyenin trollüdür...
  • bu amca; ekşi sözlük'ü bir blog zannediyor. gerçi sadece kendisi değil, çoğu ünlü bu şekilde düşünüyor.
    bir elemanın sürekli bunlar hakkında bir şeyler yazdığını zannediyorlar.
    bu adamlara 26000 kişiden oluştuğumuzu ve her konuda farklı farklı düşündüğümüzü nasıl anlatacağız bilmiyorum.
    hayır bizde anlatacak kapasite de var ama...

işbu entry; yedek salondaki yedek bilgisayar üzerinden girilmiştir.
  • "okumadığım sürece benim için yoklar" gibi büyük bir felsefenin neferi olduğunu duyurmuş.

başka bir takım şeyler içinde görmediğim sürece benim için yoklar diyebilir,

duymadıkları da onun için yoktur ve tabi düşünmedikleri de,

ne güzel ne hoş bir varoluş.

hıncal'ın dünyasına hoşgeldiniz.

(bkz: eğlen coş işte kiboş)
  • kocakafalar, grafi2000 ekibinin hazırladığı ntv spor aklı başında kanal tanıtımında (ya da skecinde) dinamik ve hızlı yorumuyla yarmış kişidir. bu da link http://www.dailymotion.com/…-akly-bayynda-kanal_fun
  • bu akşam fatih'i de yanına alıp çekirdek çitlerken tv izlemesini önerdiğim köşeci.
    http://www.yayinakisi.com/…/gunlerin-getirdigi.html
  • ekşi sözlük hakkındaki görüşlerini okudukça aklıma "la haine" filminin gelmesini sağlayan demode yazar.

"buraya kadar her şey yolunda" diye bağırıp düşmeye devam ediyor. hatta bence daha da kötüsü. düşüş bile bitmiş hala böyle söylüyor;

"buraya kadar her şey yolunda"
hesabın var mı? giriş yap