• ekürisi demir çene'ydi ve bu ikisi sürekli işleri yüzlerine gözlerine bulaştırırlar aldıkları hiç görevi hakkıyla yerine getiremezlerdi.her bölümde önce he-man'den bir temiz dayak yerler dönerler gölgeler şatosuna gelirler bir de iskeletor'dan fırça yerler eve giderler hanımlarda bir karış surat çocuklar desen zaten baba yerine koymazlar.çekilecek çile değildi bunların ki valla...
  • kendisinden (#42814771) koç doğan veya eczacıbaşı ailesinden olduğumu, sebatayist olduğumu, mason yahudi vs olduğumu öğrendiğim hayvan ötesi şahsiyet.

çünkü neden: rte kişisini sevmiyorum.

çünkü neden rte kişisini sevmiyorum biliyor musun hayvan ötesi adam insanı? çünkü o yaratık beni parçası olduğum dinden, imandan, memleketten soğutuyor. çünkü o yaratık kendinde kendinden olmayana her türlü hor görme hakkını görüyor. çünkü o yaratığı ve senin gibi o yaratığı pohalaştıran yaratıkları görmekten artık tiksiniyorum anlıyor musun a hayvan? sevmiyorum...

oysa ben sadece sade bir vatandaşım sözlük! siyaset konuşmayı sevmem; edebiyat müzik filan, kendimi oyalayacak sanat, bilim gibi şeylerle kırk yıl oyalamış insanım...

bu sözlük kullanıcısı beni böyle (yukarıda ve ilgili entaride belirtildiği) grupların temsilcisi olarak göstererek aslında kendini tiksindiğim (yukarıda ve ilgili entaride belirttiği gruplardan daha beter) gruplara dahil ettiğinin farkında mı acaba?
  • yaratık tarihinin en süper karakteri. örümcekti yarasaydı iguanaydı kasmamış. sofistike olma kaygısı yok. hayvan adam. net.
  • masters of the universe filminde ete kemiğe bürünen hayvan adam tam anlamı ile chewbacca'nın sevimsiz bir kopyasıdır... filmde kendisi iskeletor'un neden asla kazanamadığının en güzel kanıtıdır çünkü hayvan gibi bir adam olmasına rağmen, istese ümüğünü sıkabilecek yapıda olmasına rağmen filmde incecik bir kadını* galaktik bir tüfek ile kovalamaktadır ve ateş etmektedir, isabet yüzdesi 0% dolaylarında yer alan hayvan adamın nasıl bir öküz olduğunu anlayan iskeletor böylecene depresyona sürüklenir, delirir...
  • sakal kesmenin haram olduğunu bana mesajla söyleyen yazar. türkiye berberler federasyonu olağanüstü toplandı.
  • gözümde her zaman duygusal bir karakter portresi çizmiş idi bu...

hulusi kentmenin canlandırdığı karakterler gibi sert görünümlü, ama kırılgan bir yapıya sahipmiş gibi gelirdi hep. odasında gizli gizli bach dinleyip resim çizen, ama imajından ödün vermeyen biriydi sanki. çayırlarda tavşanlarla yarış yapan, neş-e içinde doğayı kucaklayan kıl yumağı...

halbuki tek yaptığı bağırıp çağırıp heman sütoğlanından dayak yemekti.

hayvan adam işte, neyin romantiği, neyin kırılganlığıysa! benimki de laf...
  • tam bir görev adamıdır hayvan adam, saldır der iskeletor o ayı postunda vücüt bulmuş bir kelebek gibi koşar, büyük adımlarla, saldırır, saftır, salaktır biraz, bi bok beceremez, dayak yer, hatta genelde he man bir yerlere fırlatır bunu, tenezzül edip adam gibi dövmez bile, kırılır, incinir hayvan adam, geldiği gibi büyük adımlarla kaçar, kaçarkende arkasına dönüp bir şeyler söyler "kahveden arkadaşları toplayıp geliyorum olm ananızı sikecem sizin" gibi algılanan, aslında içi temizdir, biraz da ezilmiştir ufakken, içimizden biridir hayvan adam ve en azından o orco ibnesi gibi etekle, şalla gezmez sokakta.
  • iskeletor'un sağ kolu olabilecek kadar ona yakın ama biraz zeka fakiri bi varlıktı. kendine solenen hic bi isi beceremezdi.
  • ustelik "hayvan adam" diye bir kufur $eklinin cikmasina da sebebiyet vermi$ karakter.. aslinda romantik ice donuk bir ki$i..
  • daha kabiz bir kotu kahraman ismi olamayacak tam bir kult
hesabın var mı? giriş yap