• halkın huzurunu bozmaktan suçlanan kişi. yahu adam halkın neşesini yerine getirdi ne bozması. huzuru bozan futbolcular olmasın...
  • sanırım gördüğüm, duyduğum, bildiğim en epik troll.
  • hürriyet gazetesi'nce fotoğrafı ve ismi yayınlanmak suretiyle ölümüne davetiye çıkarılmış kişidir. teşhir edilmiştir. hürriyet'in tirajla birlikte, "kaç leşimiz var?" köşesi yapmasını zaruri kılacak yayıncılığındaki yeni halkadır. inşallah bir şey olmaz kendisine...
  • hürriyet gazetesinin kendisi hakkında hazırladığı haber de ilginçtir. ilk paragrafta hakan b. şeklinde bahsedilerek güya soyadı saklanırken, altta "bingül'ün adliyeye sevk edilmesi..." denmiş.
  • http://video.milliyet.com.tr/…ti_1_38904.htm?auto=1 vidyosunda görülebilir.

olayı tam bilemediğim için adam hakkında yorum yapamıyorum, yalnız 25. saniyede bir spikerin gayet ciddi bir şekilde "hakan bey maç kaç kaç bitti?" diye sorması nedir abi??? ahaha herifin(soru soran spikerin) ya kafası iyi, ya da herif cimbomlu diye düşünüyorum. başka bi açıklaması olamaz heralde..
  • 10 yıldan beri layıki ile görevini yapmış olan bir anonsçunun 1 dakikada harcanmasının adıdır. hele bir de takımın başkanı tarafından dayak yediği iddiası vardır ki türkiye futbol tarihinin utancı sayılacak niteliktedir.
  • tanık koruma programına dahil edilip yüzünün değiştirilmesi gereken kişidir.
  • evlenme vaadiyle kandırmak suçundan gözaltına alınmış.

edit:ay gelsin eksi 500 karma.
  • muhtemelen bilerek ve isteyerek yapmamıştır böyle bir yanlışlığı. tamam bir galatasaraylı olarak güldük eğlendik fenerbahçeli taraftarların haline.

ancak burda başka bir şey daha var.

bu maça giden yaşlı, ya da kalbi çok da sağlam olmayan insanların halini düşündünüz mü hiç? adam şampiyon olduk diye seviniyor ve birkaç dakika sonra olmadığını öğrendiği zaman kalp krizi geçirmeyeceğini kim garanti edebilir? belki evine gittikten sonra kalp krizi geçiren kaç kişi olmuştur, ama haberimiz yoktur.

o nedenle hakan bingül için "ehehe, ne güzel muziplik yaptı lan adam helal olsun" diyemiyorum. sonuçlarını hepimiz düşünmek zorundayız.
  • vaktiyle samuel johnson'ın attığı golü miroslav stevic atmış gibi anons etmişliği de vardır.
hesabın var mı? giriş yap