• (bkz: güiza'yla)*
  • pipisiz yalın

kendi şarkılarından çalıntı yapabilen dünyanın tek sanatçısı yalın'ın şarkılarına benzemiyor mu olm bu "olmazsan olmaz"? yalın'a söylet, cuk oturmazsa ben de bir şey bilmiyorum.
  • bir samsun anadolu lisesi mezunu.
  • bildiğin sıla reloaded. aynı donuk bakışlar, mimikler, sahne duruşu, ses tonu falan.
  • kötü kadın tipi var bu kadında. şirret bir şey sanki. antipatik.
  • dikkat çekiciliği üst düzeyde oluşundan mütevellit ismi üzerinden yaptığım bir iki arama sonrası beyazıt öztürk'ün programındaki performansına denk geldim. beyaz'ın kurduğu "altında sıla imzası olan bir kız geliyor" gibi nezaketsiz ve çirkin bir anonsla davetinin ardından gerçeklestirdiği performans sonunda sıla'nın sesi duyuluyor. şarkıyı ikisi tamamlıyor. "aman ne büyük sürpriz oldu" geyiği çevriliyor, olan bitenden habersizmiş gibi.

samimiyeti ön planda dillendirilen insanların böyle sahtekarlıkları zekamızla geçilen dalga itibariyle hoşuma gitmemekte. bu güliz ayla'nın mı, yoksa sıla'nın mı pr çalışması...

beyaz'ın çirkin anonsu, sıla'nın fazla büyüklenmeci yaklaşımı ("güliz harika bir çocuk" gibi) ve gelişi sürpriz olmuş gibi yapmalarına kurban edilmiş gibi hissettim. kendi varoluşunun getirileri ile çok güzel ve yetenekli bu genç kadına faydalanmacı yaklaşımlar gibi geldi bunlar.

altında bir başkasının imzasını görmediğim ümit veren genç müzisyen.
  • "olmazsan olmaz" adlı bir single yayınlayan ve üstüne üstlük son derece sempatik bir klip de çeken hoş hanım

bu arada pr çalışmasına sıla gençoğlu'nun katkısı da dikkat çekmekte
  • severek ve beğenerek dinliyoruz lakin imaj danışmanlarına çok fazla güvenmemesi gereken duru ve gizemli bir güzelliğe sahip dişi.

ilk klipleri ile son klipleri arasındaki en büyük fark masum, gizemli, sevimli ve utangaç bir kızın gidip yerine seksi, şımarık ve saçı başını baya değiştirmiş birinin gelmesidir.

imaj yapayım derken göz çıkarmamak lazım gelir diye düşünüyorum.
  • klibini izlerken "yabancı manken oynatmışlar. acaba şarkıyı söyleyen kim" diye düşünüyordum ki sesin bizim litvanyalı mankenden çıkmasıyla dumur olduğumu itiraf etmeliyim.

böyle türk popçusu mu olur lan. sen kalk yabancı bir ülkede doğarken türk ailesinin bebeğiyle karış gel burada şarkıcı ol. kadere gel. benim türk kliplerinde buna benzer gördüğüm son sarışın, mahsun kırmızıgül'ün çadırı kurduğu sarı sarı klibindeki sarışındır. söz hakkı verdiğiniz için teşekkür ederim.
  • ölümüne sempatik. o baygın bayhan bakışıyla klibi 30 kere izlememe neden oldu.*

ayrıca tespit sıçıcam açılın; eğer mor renk bir kadına yakışıyorsa, o kadın çirkin olamaz.**

edit: eksileyin ulan, biz kimseyi övmeyelim, taş kemirelim biz.
hesabın var mı? giriş yap