• 3.25 milyon euro ver ama adamı uefa maçlarında oynatama ne anladım ben bu transferden.

gökhan'ın trabzonspor formasıyla attığı 10 golun videosunu seyredinde, aslında özünde iyi futbolcu diye biraz kendimizi kandıralım.
    http://www.youtube.com/…3bu&feature=player_embedded
  • yerli golcü dendiğinde nihat kahveci, hakan şükür ve ümit karan'dan sonra aklıma gelen 4. isimdir. bu isimlerden birinin eskişehir'de ne yaptığı belli değil, diğeri trt'de yorumcu, bir diğeri de doğup büyüdüğü topraklara alışma süreci içerisinde..

semih'e bakıyorum; alt yapıdan yetişmiş olmasına rağmen ısınamıyorum nedenini bilmiyorum ama pvh'un, anelka'nın, kezman'ın oynadığı forvet hattına yakıştıramıyorum. tıpkı zamanında nobre'yi yakıştıramadığım gibi. veya ne biliym zamanında pvh, anelka, nobre, tuncay ve serhat gibi isimlerden sonra forma şansı bulan semih'in oynaması benim gözümde kadro zayıf imajı çiziyor da olabilir.

gökhan'a gelince; kendisinde bir gençlerbirliği forması giyen ümit karan, samsunspor forması giyen serkan aykut havası seziyorum ve bu oyuncuların fenerbahçe forması giyseler çok başarılı olcaklarına inandım hep. kayseri'nin o defansif takımında gol kralı olan gökhan, alex ile oynarsa çok başarılı olur gibi hissediyorum.

üstelik hep açık olması gereken şalter de kapanmadı henüz.

golcülük şalterini indiren bir isim içinse: (bkz: #16319900)
  • trabzonsporlulara rahat bir nefes aldıran, hatta fatih tekke transferini müjdeleyen transfer olayının en baş kahramanı. ağlıyorum şu anda biliyor musun?
  • valla beni göt etmesini o kadar gönülden isterim ki öyle böyle değil. yani bilemiyorum arkadaşım ya ben hiç futboldan anlamıyorum ya da bu işin içinde başka numaralar var. yani o adamı alacağına git bir altyapıyı zorla, ne bileyim gönder menejerleri anadoluya,afrikaya genç futbolcu bulsunlar. geldiyse yapacak bir şey yok hoşgelmiş. ha gelmediyse gelme ulan lütfen.
  • trabzonspor genel sekreteri hasan yener'de teklifi doğrulamış, "galatasaray'da fenerbahçe'de istiyor ama fenerbahçe bi futbolcuyu isterse her zaman bir adım önde olur" demeyi de ihmal etmemiş.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25043803/
  • bir fenerbahçeli olarak kendisinin transferiyle ilgili anlamadığım bir nokta var; 3.25 milyon euroyu biz mi veriyoruz trabzonspor mu veriyor?
  • guiza ile yan yana oynayacağı hesaba katılırsa, fb'nin geçen sene trabzon'da vuku bulan ve kulüp tarihinin en iyi yapılanmalarından birinin mahfına neden olan umut-gökhan ikilisini aratmayacak bir ikiliye kavuşmasına neden olacak oyuncu. rabbim cümle fener taraftarına sabır ihsan etsin, alex de souza' ya zeval vermesin.

guiza-gökhan vay be, bu ikili bırakın daum'u, aykut kocaman'ı, aziz yıldırım'i bile götürür şerefsizim. (bkz: no offense to fener fans) üzgünüm ama (bkz: no offense for fenerbahçe)
  • eğer hakikaten fenerbahçe aldıysa anlaşıldı ki daum bu yıl fatality yapıcak ileri uçta. guiza ile beraber mükemmel uyum sağlayacaklar. artı olarak umut bulut alınsın, sağa da beşiktaştan serdar özkan gelsin bari. ne la bu?

hani fenerbahçeli değilim ama özetlerini izlesem ben bile kanser olurum allah belamı versin ki.
  • gökhan ünal gelmeden önce mehmet topuz'u aramış. ortam nası geliyim mi diye. o da "gel gel burda yatış var." demiş.
  • karısını ikna etmek zor olabilir. bi dakka yaa karıştırdık mı ? hayır karıştırmadık. kimse kocasının iş arkadaşlarının yaramaz çocuklar olmasını istemez.
hesabın var mı? giriş yap