• bir fenerbahçeli olarak kendisinin transferiyle ilgili anlamadığım bir nokta var; 3.25 milyon euroyu biz mi veriyoruz trabzonspor mu veriyor?
  • bundan sonra birisi gelip bana "çalışmadan kariyerinde ilerleyemezsin" derse gökhan ünal'ı örnek göstereceğim.
  • nike'ın son reklamı amansız ol'un fotoğraflarında arda turan, hakan balta ve volkan demirel kükrer agresif pozlar verirken bu arkadaş uzun hava söylerken fotoğraflanmıştır.

http://inside.nike.com/…tr_tr/2009/03/18/amans-z-ol
    http://2.bp.blogspot.com/…fhzacan-4u/s1600-h/gh.jpg
  • gökhan ünal gelmeden önce mehmet topuz'u aramış. ortam nası geliyim mi diye. o da "gel gel burda yatış var." demiş.
  • nihayet beklenen aciklamayi yapti '' en az 20 gol atacagim'', sirada '' umut'la gerek saha icinde gerek saha di$inda cok iyi anla$iyoruz'' var. eger bunu dediktan sonra hugo broos da '' yeni bir takimiz zamana ihtiyacimiz var'' derse gelsin kayahan gelsin esmer gunler.

hatirlamiyor degilim;

'' ilk sezonum oldugu icin kesin bi$ey demek istemiyorum ama 18 golden az atmam''-davor vugrinec,'98, sonuc: kacarak lecce'ye gitti

'' hedefim trabzonspor formasiyla gol kralligi''- augustine, '04, sonuc: bir golle gol krali olunmadigini ogretti

'' gollerime trabzonspor'da devam edecem taraftar $ova hazir olsun''- alban bushaj, '03, sonuc: 0 gol 0 asist 4 korner

'' ocak ayinda gercek lange'yi goreceksiniz''-rune lange, '01, sonuc: agustos sicaginda ligi ba$latanlar utansin ilk hafta buharla$ti

'' sert oynamiyorum, hakemler onyargili, aslinda ben oynamiyorum lan''- hasan ucuncu, 2001-?? sonuc: '' kart cezalisi hasan'in yer almadigi kafile''

'' kart icin arkani donup numarani gostermene gerek yok hasan ezberledim artik''- mutlu celik, '99 sonuc: ikinci sari ve kirmizi

zaman zaman hatirliyorum.
  • fenerbahçedeki sakal kontenjanı guiza ile dolu olduğundan transferi için federasyondan izin beklenen oyuncu.
  • tamamen psikolojik bir transferdir. bu sayede güiza kendini messi zannetmeye başlayacak ve boş kaleye gol atma oranını %24'ten tamı tamına %47'e çıkartacakdır.
  • dünya üzerinde umut bulut'u bile çıldırtabilen tek futbolcu. umut bulut diyorum lan?
  • guiza 12-15 m. dolara satılacak ve yerine en fazla 2-3 milyon dolar ödenerek alınacaksa gayet mantıklı bulduğum transfer. aynı golleri kaçıracak ve bizleri deli edecek olduktan sonra niye daha fazla ödeyip yabancı kontanjanını dolduralım ki?
  • fenerbahce taraftari, guiza*ya o kadar cok kufur etti ki, allah onu ceza olarak, fenerbahce'ye yolladi.
hesabın var mı? giriş yap