• galatasaray'a transferinden sonra, beşiktaşlı arkadaşımın yanıtı gecikmedi ;

"yıldırım demirören bu transferin altında kalmaz. gaziantepspor'dan mahmut bezgin'i 20 milyon dolara transfer eder."
  • ne hikmetse "yeni messi" lakabı alan adam, ulan messi 20 yaşında zaten.
  • "galatasaray elindeki değerlere vefasızlık yapıyor, uefa kupasını kazanan kadroda giovani yoktu." hakan ünsal
  • özer hurmacı'yı altay maçında oynadığı oyundan dolayı kendisini ilah ilan eden fenerbahçelilerin kasımpaşa maçında oynadığı oyundan dolayı çekemediği futbolcudur.
    kasımpaşayla altay arasındaki farkı anlamayanlara
    (bkz: 28 kasım 2009 fenerbahçe kasımpaşa maçı)
  • biliyorum yasak ama, federasyondan özel izin alarak maça forma numarası değiştirip çıkarsa ( mesela 2 numara gol atamayan oyuncular için çok idealdir ) şanssızlığını kırar gibi geliyor. gene gol atamazsa eyüp'te biri varmış 2. lig b grubundan birini gol kralı yapmış. ona götürebiliriz.
  • annemin her gördüğünde 'ay ne kadar küçük bir çocuk bu, annesi nasıl göndermiş bunu dünyanın öbür ucuna.' diye üzüldüğü futbolcu.
  • topla koşarak kaleye girmek futbol kurallarına aykırı değil bildiğim kadarıyla, ciddi ciddi bu fikri düşünmesini istediğim futbolcudur.
  • dunden beri gelmesinin nonda yada kewell'la bir alakasi olmasini hayretle karsiladigim oyuncu.... kardesim leo franco diyorum, yollayin gitsin diyorum anlatamiyorum, haldun'da kapamis telefonunu kafayi yiyecem.....
  • elano ve arda'nın olduğu bir takıma biraz fazla gibi duruyor. klasik bir kanat oyuncusu olmadığı tüm dünya tarafından biliniyor, kendisi ronaldihno, messi veya arda'nın oynadığı kadar kanatta oynar. önüne atılan toplara koşup orta açmak yerine, aldığı toplarla adam eksiltir, pozisyona girer veya arkadaşlarına pozisyon hazırlar. barcelona'da gördüğümüzde kendisini ne yalan söyleyeyim türkiye'ye gelme ihtimalini bile aklıma getirmemiştim. ingiltere'ye transfer olunca patlamasını bekledik ama kayboldu gitti ada'nın sert futbolu içinde. adını uzun zaman sonra ilk kez duydum ve şimdi de gs'ye geldiğini öğrendim. doğruyu söylemek gerekirse imrendim. galatasaray için çok faydalı bir transfer olduğunu düşünmüyorum, saydığım nedenlerden dolayı. ama türkiye'ye bu yaşta ayak basan nadir yeteneklerden biri olmasından dolayı takdir ettim. ama uzaktan. sonuçta kiralık, takıma uyum sağlayamazsa geldiği yere geri döner. ama sağlarsa biz futbolseverlere oturup onu izlemek düşer. keita, baros, elano, neil veya jo transferlerine göre daha gereksiz bir transfer gibi dursa da akşam akşam bana "oha aq" dedirtebildiğine göre amacına ulaşmış bir transferdir. rijkaard'ın nasıl bir 11 kuracağını ise şahsen merakla bekliyorum. umarımı elinizde patlar lan! walla kıskandım aq. üühühühühühhhhüü...
  • fenerbahçe'nin isteseydi alabileceği, ama tam brezilyalı olmadığı için, takımda dengeyi bozar diye vaz geçtiği yüzde yüz bir bok atılacak futbolcu. güntekin, şu galatasaray'ın yeni aldiğı çocuk vardı neydi adı...
hesabın var mı? giriş yap