• barış tut'un sel yayıncılık tarafından basılan, 144 sayfalık "hayatının futbol tarafının otobiyografisi" (bu saçma tanım bana ait, daha iyisini bulunca düzelteceğim).
  • bir cocugun izmir'de futbola asik olmasiyla baslayan ve buyudukce kirlendigini fark ettigi oyundan istanbul'da uzaklasmasini anlatan otobiyografi. ben hala bir merdiveni cikip o yesili buyuk bir heyecanla karsilayacagina inaniyorum baris tut'un.
  • sıcacık bir barış tut kitabı..
    bir çocuğun kalbine futbol ateşi düşmesinin, o ateşin çocuğu önce taraftarlığa ve karşıyaka tribünlerine sonra spor yazarlığı ve spor editörlüğüne, daha sonra türkiye'nin en köklü klüplerinden biriyle bir sezonu birlikte solumaya -ülke futbol tarihinin en şerefli direnişlerinden birine tanık olmaya- sürüklemesinin öyküsü.. bir yandan da ülkedeki futbol ortamının gitgide kirlenmesinin tanıklığı ve bu tanıklığın o hiç büyümeyen çocuğun kalbindeki ateşi yavaş yavaş soğutmasının öyküsü..
    futbolu skor tabelasına dönüşecek kadar seven çocuğun hikayesi bu güzel oyunun günden güne çirkinleştirildiği günümüzde oyunun güzelliğini hatırlamak için güzel bir fırsat..
  • kötü bir fever pitch taklidi olduğunu düşündüğüm bir kitap.
hesabın var mı? giriş yap