• (bkz: 28 şubat 2016 ekşisözlük direnişi)
    (bkz: #59097157)

vaig veure l'última alimentació, "t'estimo" que era. comentari "et volem".

tancat oficialment sobre els usuaris del lloc. molt estrany.
  • uzun süre kullandım, hala kullanıyordum. diğer sosyal ağlardan yararlandığımdan çok daha fazla yararlandım hatta ekşi sözlük'ten bile çok. hem kullanıcı dostu olması hem içeriği kullanıcının istediği gibi seçebilmesini sağlayan özellikleri, instant kullanım için dizaynı vs. ile ister işten güçten kaytarırken, ister geyik çevirirken, ister bildiğin örgütlenirken en çok faydalandığım siteydi. facebook aldıktan sonra yıllar içinde alenen sikti burayı. twitter'ın da patlamasıyla iyiden iyiye atıl kaldı. hoş, biraz da bu kenarda köşede kalmışlığı işimize yarıyordu ama tabi atıl kaldı derken bundan bahsetmiyorum. geçenlerde bret taylor'ın "2009'dan beri friendfeed'in kodlarına kimse dokunmadı, arada bi sıkıntı olduğunu fark eden olursa server'a iki tane patlatıyorlar, düzeliyor" yazdığı bir linki görmüş, gülmüştüm. meğer şaka yapmıyormuş adam.

zaten epeydir bir sürüözelliği kullanılmaz haldeydi yine de seveni edeni bu haline rağmen kullanıyordu. dedim ya instant olması çok şeyi değiştiriyordu. ne yapalım, her güzel şey bir gün bitermiş derler. amk facebook gibi.
  • "oturdugumuz mahalleyi silgi ile siliyorlar sanki - mkz"
  • kendi hesabinizi kapatmak icin su adrese gitmek gerekiyormus, herkes bulmak icin ayni aciyi cekmesin diye paylasiyorum:

https://friendfeed.com/account/delete
  • feed feed'i. bir kişinin tüm feed'lerini (flickr, twitter, blog, vs) tek bir yerden izlemeye yarayan şey.

http://friendfeed.com/
  • bir arkadaşımın deyimiyle "dijital kıraathane".
  • facebook parça parça araklamaktan bıkmış olacak ki basmış parayı almış, sıçayım böyle emperyalizme.
  • gitti sanal gönlümün efendisi
  • yedirtmeyiz dedik ama onu da yediler. sanırım daha fazla kendimi ait hissedeceğım bir platform olmayacak. "nerede o eski bayramlar" gibi bir duygu bıraktı içimizde. sosyal medya hayatsa sanırım ff bizim çocukluğumuz olacak.
  • bir friendfeed tartışması uzadıkça, konunun bir şekilde atatürk, tayyip erdoğan ya da markalardan para alan blogger'lara gelme olasılığı 1'e yakınsar. (bkz: godwin's law)
hesabın var mı? giriş yap