• yıl 2003tü. bilgisayarı alalı çok olmamış ilk sahte oyunum olarak fifa 2003ümü yüklemiştim. tabi o zamanlar torrent falanda yok mahalledeki cd ciden alıp geliyodun. neyse efenim bu oyun sahte olmasından sebep heralde bir açılıp bir açılmazdı keyfi ne isterse. açılmadığında bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar denerdim. tam o sıralarda birsey keşfetmiştim. bilgisayara narin davranıp kapatma tuşuna yavas basarsam oyun çalışıyodu. sert davranırsam oyun açılmıyodu. ufağım tabi o aralar kendimce bunu uydurmuş inanıyodum. yıllarca narin davranarak bu oyunu oynadım. aradan yıllar geçti evin deposunda bilgisayarı gördüm dur bi bakayım içinde neler varmış diye kasasıyla ekranı eve çıkarttım. bi baktım fifa 2003 hala duruyo. tıkladım açılmadı. eski günlerim aklıma geldi gülerek nazikce aç kapa yaptım ve oyun açıldı. sonra sertce aç kapa yaptım yine oyun açılmadı. şu anda kafayı yemek üzereyim bu nasıl oluyo. bu oyun gelmiş geçmiş en teknolojik oyun bence. benim hareketlerimi anlayıp naz yapıyo it oğlu it.
  • futbolcuların sırt numaralarının yazması için gubidik olmayan bi ekran kartının mevcut olmasının yeterli olduğu, oynanabilirliğin oynayan kişi kadar iyi olduğu futbol oyunu. şut çekmek için kaleye yönelip default config'de d tuşuna basmak yeterliyken şut çekmek ne kadar zor olabilir diye merak ettim durdum.
  • fifa 2005 ile birlikte en fazla keyif alarak oynadığım fifa oyunudur. akıcılık, hız ve basitliği nedeniyle gönlümde hep ayrı bir yere sahip olacaktır.
  • fifa serisinin grafik ve futbolcu çizimleri vs. adına ilk ciddi sıçramasını yaptığı oyundur. o dönemin çocuklarının counter strike, the sims, gta ve nba 2003 ile en çok kapıştığı 5'li arasındaydı. güzel detayları vardı misal kaleciye topu tuttuktan sonra kayarak müdahale 2002'de direk kırmızıyken bunda sarı olmuştu vs. ama en önemlisi çok iyi bir müzik datasına sahipti.
    misal;
    (bkz: #36166725) ve o dönem yıldızı yeni parlayan avril'in complicated remixi vs.

bence çok özel bir fifa oyunudur o dönem teknolojinin boosta yeni yeni kalktığı dönemlerde yakaladığı havayla. saviolalar, ronaldinholar, ronaldolar, rivaldolar. hey gidi günler be.
  • serial cd keyini 20 senedir aklımda tuttuğum oyun.

nasıl unutulmuyor insan gerçekten hayret ediyor.

devi-ance-rule-zf79
  • para tuzağı
    (sanki orijinal alanınız varmış gibi)
  • henüz çıkmamış olsa dahi naslolsa bir gün çıkacak olan oyun... (bkz: ileri görüş teknikleri) (bkz: ne dedim ben şimdi)
  • oynanabilirlik olarak issin çok çok gerisinde kalmış serinin son çıkacak olanı ... grafik olarak yarmış fakat oynanabilirlik olarak berbat olacağını düşündüğüm oyun ...
  • galatasaray takımında serkan aykut capone gibi oyuncuların bulunduğu ea sports oyunu.
  • bir zamanlar deliler gibi oynadıgım,oyunu yapan adamları bile yenebilecegime inandıgım fakat pes 3'u kesfetmemle pabucunu dama atmamın bir oldugu bence fifa serisinin en basarılı oyunu
hesabın var mı? giriş yap