• kendisine şöyle seslenmek istediğimdir;

sevgili fatih altaylı,-yusuf-

bu şekilde agresifleşerek gerçekten bir yere varabileceğinize inanıyırmusunuz.-yusuf- siz eleştirilere bu şekilde tepki verdikçe-yusuf-, özenle seçilmiş kelimelerden oluşan ve içinde hiç bir suç unsuru bulunmayan-yusuf- ama çok daha sert eleştirilere maruz kalacağınızı anlamıyor musuz? -yusuf- üstelik tüm bu süreçte kullandığınız dil ile iddia ettiğiniz mailleri gönderenlerle aynı duruma düşmüyor musunuz?-yusuf- bizleri eleştirirken en çok başvurduğunuz gazeteci kimliğiniz bu tutum ve davranışlarla örtüşüyor mu?-yusuf- ve bu davranışlarla hakkınızda yazılan bir çok eleştiriyi doğruladığınızın farkında değil misiniz? -yusuf-

yusuf yusuf yusuf.
  • sabahımı şenlendiren adam. gülme krizine soktun beni fatih, allah da seni güldürsün. adam kusmuş resmen. "aşşalık yaratıklar" kısmında içtiğim kahve burnumdan geliyordu nerdeyse, ölüyordum yahu. en çok şu dikkatimi çekti, dava açıcam diyorsun da, bir taraftan da küfrün hakaretin bini bir para, o nasıl olucak? avukat eşimi sözlüğün hizmetine sunuyorum arkadaşlar, kendisi ekşi'den çok hazzetmese de, ben onu ikna ederim*. hodri meydan dendi, hayde bre pehlivan*
  • (bkz: lustral)
    (bkz: paxil)
    (bkz: xanax)

artık damak tadına hangisi uyarsa, fatih'ciğim.
  • http://www.gazeteciler.com/…-gecirdi-news18007.html

linkinde 2.42'de yaptığı aşşaağlık yaratıklar deyişiyle beni benden almış değerli gazetecimizdir (hayır ünlem koymayacağım).

tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
  • araştırma yapmayı sevmediğinden ya da okuduğunu anlayamadığından dolayı birilerinin bu kardeşimize "inci sözlük - ekşi sözlük" ayrımını anlatması gerekiyor.
    dün gece programına gelen ağır içerikli mailler inci sözlük kaynaklıydı. hala ordaki entry'ler duruyor mu bilmiyorum ama program sırasında kopardığın " noter, ip, kanun, yargı vs vs..." yaygarasından sonra bir kısım inci sözlük kullanıcısı epey bi tırstı.
  • son birkaç gündür sürekli bir şekilde hayatıma dahil olan insandır. açıkçası uzun zamanlar boyunca hiç bu adamın halet-i ruhiyesinin ne halde olduğunu düşünmemiştim. geçen gün aklıma eren keskin ile ilgili söyledikleri geldi yeniden, sonra konuşmaları, izlediğim programları, kendini gazeteci zannedip köşe bucak bağırarak bir kadın avukata taciz edeceğine söz vermesi filan peş peşe sıralandı.

bu adamın sunduğu hiçbir programa ya da köşesinde yazdıklarına filan yorum maili yollamadım. sadece dikkate değer bulduğum insanların söylediklerini umursar ve varsa iyi-kötü eleştirim bir şekilde kendisine ulaşıp bu eleştiriler dahilinde yanıt beklerim. fatih altaylı böyle biri değil, böyle birisi olmamasına dair eleştirim de onun umurunda değil ama bu adamın önlenemeyen yükselişi canımı sıkmakta. bir kadına, bir kadın avukata taciz etmek arzusu ile yanıp tutuştuğunu ilan edeliberi bir şeyler normal gitmiyor. normal bir ülkede olması gereken, bu sözü eden köşe işgalcisine hukuki olarak haddini bildirmektir ama buralarda olan biten tam aksi yönde vuku buluyor, haddinin bildirilmesi gereken yükseliyor gittikçe.

küfür yahut hakaret içerikli mailler atanları haksız bulabilmek ve onların bedenlerini kokuşmuş ilan edebilmek için gereğinden fazla temiz olman gerekiyor. ne bileyim kimseye köşenden "taciz" çığurtkanlığı yapmaman gerekiyor filan. yapıyorsun ama, çünkü sen bir "ordusuz general"sin...
  • kişiyi düşmanından tanı demişler. bilindiği gibi yıllarca altaylının doğan medyasındaki tek görevi cem uzanla mücadele olmuştu.

e normaldir...
hesabın var mı? giriş yap