• kanal değiştirmesinden sonra kafalarda soru işaretleriyle beklenen dizidir ve an itibariyle atv'de başlamıştır...

--- spoiler ---

alinin dosyayı yakalama anı bence süper olmuş.

--- spoiler ---
  • kerpeten'in ne oldugunu bilmedigi kici kirik 2 dosya icin cumburlop olume atladigi yepyeni bir bolumle geri donmus dizidir.

"tutmustum lan".. neyi olm neyi, ski tutmus olmayasin?
  • dakika bir gol bir olarak jenerik müziğinin basları bile duyulmamıştır. kırmızı tonlarda ezel izlemek de varmış kaderde. bakamıyorum be sözlük.
  • hakkaten atv'nin yayın rengi, ses kalitesi boktanmış ya da ezel'e uymamış. eski model video filmler gibi görüntü kalitesi.. bu arada ali boktan sahnelerle ezel meselesini ıskalamaya devam ediyor.
  • yeni bölüme atv 'de rengiyle, havasıyla - 1 puan ile başlamıştır. inşallah arada geçen iki haftada sağlam bir bölüm hazırlamışlardır, çünkü kanal değişikliğinin unutulması için bu gece onlara baya bir puan lazım.
  • ali'ye ayar kayanlara en sonunda mert'in de katıldığı dizi...
  • atv yayınında seste bariz bir sorun yaşayan dizidir, en azından müziklerin içe işleyen bass'ları gitmiş arabesk bir tizlik gelmiş. zurna gibi, dandik gibi. vcd izler gibiyim gözlerim kapalı. zira karakterlerin hepsi olmuş pespembe, akça pakça. televizyonun renk ayarlarıyla oynayarak kendi color correction'ımı yapmama sebep olacak dizidir yine de.
  • kerpeten ali'yi atv'de görünce aliye oynuyormuş gibi hissettim lan. şu yayın rengini değiştir artık be atv, en azından ezel'in hatrına, ezel oynarken.
  • kamil abiyi her gördüğümde dupont ve dupond kardeşler geliyor aklıma
  • şov'a göre gayet kötü bir ses ve görüntü ile yayınlanmaktadır inkar edilmesin. ilk bölümde atv az reklam vererek puan kazanır dediydik ama yanılmışız. umarım şov bastırır da geri alır dizisini. http://www.haber3.com/…ahkemeye-gidiyor-542337h.htm
hesabın var mı? giriş yap