• ilk once kizginlik yaratir, "benden sonra ne hakla yasamaya devam eder".. ama sen de hayata devam etmeye basladiginda anlarsin ki o boyle cok daha mutludur, sen de.. birbirinize daha uygun kisilerle birliktesinizdir, gercekten hayat daha guzel bir sekilde devam etmektedir. mutluluk diliyorsan herseye ragmen, arkadas kalinabilir..
  • insanin her gun kafa atarak uyanmak istedigi ki$i. dogru veya yanli$, bu $emayil bir hissel durum yaratan $ahis. eski sevgilinin memelerinin yeni hakimi.
  • violent femmes'in why do birds sing albumundeki he likes me isimli sarkisi bu durumda hissedilebilecekleri cok veciz bir bicimde anlatiyor. veciz olmadan ozetlersek, eski kiz arkadasinin yeni erkek arkadasi kendisini seviyormus, iyi cocuk diyormus, o da bu duruma iyice sinir oluyormus, ben onu hic sevmiyorum cunku ben tarih oldum artik diyor.
  • (ara: eski sevgili)
  • hiçbir zaman ne olursa olsun sevilmeye varacak kadar sempati uyandıramaz. uyandırmak da istemez zaten. eski ve yeni sevgilileri bir araya getirmek yanlıştır, tanıştırmak hatadır, herkesi mutsuz eder.
  • hayata format c: yapılması gerektiğini zannedersiniz tamamen sizin salaklığınızdır gayet normaldir hayat devam eder etmek zorundadır, ankara savaşı değil bu hem artık filler savaşlarda kullanılmıyor.
  • kimi durumlarda bu kisi tarafindan gurur, eziklik bahane edilerek* tehdit bile edilebilirsiniz. 3 ay böyle bi manyakla ugrasip durabilirsiniz*
  • eger eski sevgili hala sinede yareyse, surekli olarak bu yeni zilli ya da lavukla kendini karsilastirir insan; cok yipratici bir surectir, kendi eder kendi bulur.
  • duruma gore dayak arsizi olabilecek kisi
hesabın var mı? giriş yap