• ben bunu denedim, eski sevgilim geri döndü. ama yeni sevgilisini de getirmiş yanında, odamda sevişiyorlar şimdi.
  • ben bunu denedim, eski sevgilimin çükü düştü. dileklerim tuttuğu için büyüyü bulanlara buradan teşekkür ediyorum. daha iyi döndüremezdim.
  • bu büyüyü ben de denedim, fakat dikkatsizlikle "sekuren" yazılarından bazıları üst üste gelmiş. sonuç mu? ister inanın ister inanmayın ama microsoft servetini dağıttı. bu entry şükelalayan herkesin 10 dileği de gerçek olacak. *
  • denedim ve payıma bi but düştü. aynı kişiye kaç kişi girdiysek artık...
  • sekuren yerine shoryuken yazarsanız eski sevgilim dövsün büyüsü yapmış olursunuz, aman diyim.
    o diil de sekuren ne lan harbiden? ahdkajhdasfsfh
  • ben bunu denedim, 3 yıl önce ölen sevgilim dirildi. o derece etkili. hoş zaten kemikli güzel değilmiş, yolladım evden!
  • bunun yerine büyü yaptırmak isteyen kişiye beyin nakli öneriyorum. hem hayat boyu garantili hem de toplum için faydalı.

edit: başlık başıma kalmış, iyi mi?!
  • galiba formülünde bi' hata var bu büyünün. zira uyguladıktan sonra kendimi eski sevgiliminin kapısının önünde buldum. sanırım böyle olmayacaktı. allah allah?
  • çok enayi bir büyü. ulan eski sevgiliyi döndüreceğine beğendiğin bir sevgili adayının fotografıyla aynı işlemi yapsana, mis gibi yepyeni cilllop bir sevgilin olur işte.
  • ben bunu denedim ve eski sevgilim döndü. sonra geri yolladım. tekrar getirip bi daha yolladım. çok zevkli lan. *
hesabın var mı? giriş yap