• kulislerde konuşulanlara göre, ingiliz kraliyet ailesi içinde, eltiler savaşı çıkartmaya sebep olmak üzere olan yerli tasarımcımızdır.

19 mayıs günü evlenecek olan prens harry ile meghan markle çifti son hazırlıkları yaparken, prens william'ın eşi kate middleton'ın müdavimi olduğu türk modacıya yeni prenses adayı da göz dikince işler karışmış.

türk modacıların, tüm hollywood ve avrupa'yı domine etmeye başlamaları inanılmaz bir şey değil mi ? dilara fındıkoğlu, zeynep tosun, hüseyin çağlayan ve erdem moralıoğlu gibi isimler, ciddi ciddi global anlamda ün sahibi olmuş pek çok insanın tercihi olmuş durumdalar.
  • adamın babası türk, annesi ingiliz. kendisini dümdüz british olarak tanımlıyor. hiç türkçe bilmediği için -soyadı dahil- hiçbir türkçe kelimeyi düzgün telaffuz edemiyor. kendisini ve tasarımlarını çok sevmekle birlikte, bu adamın her başarısında “as bayrakları” moduna girilmesini çok ezikçe buluyorum.
  • 41 yaşındaki başarılı tasarımcı söylentilere göre kim kardashian’ı tersleyip, onunla çalışmak istemediğini bildirdi.

“erdem, kardashian’ı sözde ermeni soykırımına destek olduğu için giydirmek istemedi.

başarılı modacının kim kardashian’a “skandallar sayesinde ünlü olan birini giydirmek, benim duruşuma ters. o yüzden sizinle çalışmam” dediği öne sürüldü.”
  • hm için yaptığı koleksiyonu bu sabah 09.00'da satışa sunulmuş tasarımcı. kendisine hm için hazırladığı kapsül koleksiyon için teşekkür ediyoruz lakin kendi markası içinde de bir alt marka çıkartıp daha erişilebilir olmasını rica ediyoruz. pound 5 tl erdemcim, sen satıyorsun bir elbiseyi 1.000 pounda. o oluyor bize 5.000 lira. gözünü seveyim şu tasarımlarının fiyatlarını biraz indirecek bir marka daha yarat. young erdem veya moralıoğlu by erdem gibi. veya her sene böyle h&m ile çalış da biz de senin tasarımlarına kavuşabilmek için beymen.com'un yüzde 70 artı yüzde 70'e falan girmesini beklemeyelim.
    he bir de gözünü seveyim polyester kumaştan elbise yapma. yazık günah o tasarımlara. etme.
  • öyle güzel, öyle şahane tasarımları var ki dolce & gabbana, balenciaga ve valentino gibi markaların arasından sıyrılıp beğeninizi kazanıyor erdem markası.

şahsen tanışma hikayem luxury fashion sitelerinde gezinirken sevdiğim elbisenin erdem adını taşımasıyla oldu. acaba mı türk, yoksa tesadüfi mi diye araştırınca yarı türk yarı ingiliz olduğu ve moda sektöründe 10.yılını kutladığını fark ettim.
    nice 10, 100 yıllara, başarısı daim olsun efendim.
    (bkz: fellow countryman)

ve şu elbiseyi hemşehrilik hatrına 4000 euro yerine bana 40 euroya bıraksın, please. *
  • özellikle ingiliz tasarımcıları seçen taze prenses kate middleton, kanada'ya yaptıkları ziyarette kendisinin tasarımlarından birini tercih etmiş.
    http://www.people.com/…/article/0,,20506895,00.html
  • zarif tarzını çok beğendiğim başarılı kişi.. hem cıvıl cıvıl hem ağırbaşlı tasarımlarıyla bambaşka*..
  • çok güzel, çok zarif tasarımların sahibi. vasiyetimdir, beni üzerimde çiçekli bir erdem elbise ile gömün.
  • kanadalılar da sahiplenmiş kendisini.
    http://www.hollywoodlife.com/…utfit-erdem-designer/
hesabın var mı? giriş yap