• genelde 6. nesilden sonra hortlamış 6. nesil sonrasının muzdarip olduğu ironik durum.
  • bilgisayarımın karşısında meme göt fora oturduğumdan kelli vuku bulmakta olan durum. kusura kalın mustaripdaşlar.
  • henüz yazar olduğum şu günlerde ayyuka çıkan iddia. çok feci üstüme alınıyorum ama yapmayın böyle.
  • çaylakken girdiğim saçma sapan 10 entryle yazar olmamdan belliydi zaten. ben bunlarla yazar olduysam kimler neler yazarak yazar olmuştur diye düşünüyordum. hakkaten baya baya toplu bir alım yapılmış olucak ki sözlüğün boku çıktı afedersiniz. iki sene önce yazar olsam kendimi bir bok sanıyor olacaktım ama bugün bunu sanamıyorum. üye olmanın tek zorluğu güvenlik kodunu girmek olan forumlardan pek bir farkı kalmadı.

öneri: son 3-4 ayda yazarlığa yükseltilenler tekrar çaylaklığa düşürülsün. arada da ben unutulayım ve hala yazar olarak kalıyım. nasıl fikir?
  • sadece çoğalan bknz kullanımlarına bakarak bile ciddiye alınabilecek bir iddia
  • herkesin kendine bir pay çıkarmasının gerektiğini düşündüğüm cümle. iğneyi ba$kasına, çuvaldızı kendinize batırınız demi$ ya atalarımız, hiç olmazsa benim atalarım...(bkz: bi oturup düşünmek lazım ramazan)
  • öğleden sonra yapılan işlemlerle tekrar yükselişe geçmiştir.
  • hiç sikimde olmayan durumdur
  • - altıncı nesilden sonra iyiden hissediliyor. eskiden böyle miydi mirim? hep dostoyevski, gorki falan tartışırdık. hangi tenorun sesi nerde daha iyi gider onu betimlerdik. hegel tartışıp picasso ve dali'den konuşurduk. musiki muhabbetlerimizin tadına doyulmazdı. yurtdışındaki mba'larımız çerez muhabbetimizdi bizim.

şimdi öyle mi üstad? abuk subuk yazılar, zirvede birbirini kovalayanlar, mesaj yoluyla tacizler, trolller. çok düştü kalite çok.
hesabın var mı? giriş yap