• herhangi bir nick kontrolü yapılmayacak olan festivaldir. rahatım yani.
  • davetiye mesajına gelen yüzlerce yanıtın istatistikleri:

"sağol pampa :)" %47
    "sağol canım" %22
    "teşekkürler :)" %20
    "insan şunu tatilden önce yapar" %1
    diğer %10
  • saygıdeğer sözlük yazarları ve müstakbel artı birleri;

malumunuz artık kapalı hiçbir yere sığamıyor olmamızdan dolayı ekşi sözlük olarak yaş günlerini resmi sözlük zirvesi şeklinde kutlamıyor, bunun yerine bir yaz festivali düzenliyoruz. bu festivallerin ikincisi olan ekşi fest 2012 de bu sene 30 haziran'da, parkorman'da gerçekleştirilecek.

efes pilsen, medyanet ve coca cola'nın sponsorluğunda düzenlenen festivalin organizasyonunu lila organizasyon üstleniyor. bedük, shantel & bucovina club orkestar, pilli bebek, büyük ev ablukada ve pijama'nın sahne alacağı festival 13:00-00:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

festivalle ilgili ayrıntılı bilgi için: (bkz: #29166880)
  • her bütçeye uygun yemek seçenekleri sunulacak olan festival.

her büyçeye uygun ne demek arkadaşım? bir yanda havyarla şampanya satılırken diğer yanda kızılay kumanyası mı dağıtılacak?

bırakın şu klişe lafları artık...
  • bu festivalin organizasyonundan sorumlu olup sonra "ben çok güzel vakit geçirdim" demek microsoft programcılarının "vista benim bilgisayarda iyi çalışıyor" demesi gibi. gerçi ben onu da demiştim. olsun ama öyle olunca da yapacak bir şey yok. bir tek her şeyin yolunda gidip gitmediğinden emin olmak için sözlük ve twitter'a sık sık bakmam gerekti. kalanında harika vakit geçirdim.

konumu sebebiyle istanbul üniversitesi kemik iliği bankası yeterince dikkat çekemedi sanırım. ayrıca istanbul üniversitesi bisiklet kulübü standına uğrama sözü verip sonra gelmeyi de unuttum onun için de buradan kendilerinden özür dilerim. bisiklet alır almaz peşlerine takılacağım.

öte yandan haytap standına uğradığıma memnun oldum. zira şu "bahçeyi eşeleyen köpeği öldürme hakkı" hikayesinin aslında kamuoyu gazı olduğunu gerçekte yasada zaten öyle bir şeyler olduğunu yeni yasada düzenlemenin daha ılımlı hale getirildiğini söylediler.

pijama'yı talihsiz sahne zamanlamasına rağmen çok beğendim. shantel ve bedük üzerine benim bir şey dememe gerek yok herhalde. zion partisi ortamı oldu daha nolsun. üstüne bir yığın tanıdığı görme ve beraber güzel vakit geçirme fırsatı buldum. sektoid'i bile gördüm ki öyle bir yazar aslında yok öyle düşün.

ekşiteker'in pamir ile muhsin logosu çok güzelmiş. icemanr beni fahri, fiziki her türlü kulüp başkanı yaptı sağolsun. şimdi geriye bir tek motor sahibi olmak kalıyor.

obaçay yapabileceği en iyi reklamı yaptı. resmen benim gibi çay seven birini mutlu etti. aklıma kazındı.

organizasyonun ağır yükünü bu sene lila organizasyon üstlendi. yazılanlardan anladığım ve bizzat tecrübe ettiğim kadarıyla iyi iş çıkardılar. hem bizim bizzat gözlediğimiz aksaklıklar hem de katılanların haklı olarak eleştirdiği kısımlar var. onları referans alarak seneye daha eğlenceli daha da aşmış bir festival yaratmak için gerekirse ölücez.

teşekkürler:

yazarları bir araya getirip eğlendirme fikrinde ısrar edicisi "i have a dream" insanı: kanzuk
    festival ana koşuşturmacası her şeyiyle ilgilenicisi ve genel mücahit: dusunen hayvanin onde gideni
    defans ve orta saha: purjen sahap, the laughing koala, bela talbot, icemanr, aviator, gregory, sorpendido, aduketim 30 cm.

bu sene etkinliği yüzünün akıyla kotaran: lila organizasyon

kapı girişleri ve davetiye konusunu yine süper halleden: mybilet
    festivalin en güzel etkinliklerinden biri olan futbol turnuvasını organize eden: nesine.com
    insanların ekran başında "niye gitmedim niyee" diye kafalarını duvarlara vurmasını sağlayan canlı yayını sağlayan: paylas.com
  • röbdişambr giyip 20 liraya viski alarak katılacağım zirve olacaktır.
  • herkes gelip gelemeyecegini, gelecekse +1 ile mi gelecegini, gelemeyecekse neden gelemeyecegini (acaba sehir disinda mi yoksa baska bir aktivite ile mi cakisiyor vs) basliginin altinda entry girerek belirtirse cok guzel olacak.

sahiden milyonlarca kisi bunlari merak ediyor cunku, kimsenin bu insanlari merakta birakmaya hakki yok...
  • 17'lik ergen bebeler beklerken, kelli felli adamlarla karşılaştığım festival. peki kim yazıyor bunca sacma sapan entarileri.
  • yine her zamanki gibi sutyensiz katılacağım festival. beklerim..
  • fenerbahçe galatasaray maçında görev alan +46 polis arkadaşımla katılmayı düşünüyorum. çok gaz bi line-up yaşatıcam hepinize.
hesabın var mı? giriş yap