• 1 aralık'da bomba gibi düşecek sağlam sözlük.

çekirdek kadro çok sağlammış.

bir de, "emaan klon işte, silinir gider" diyen ilk 10 ekşi sözlük yazarına çeşitli hediyeler verilecekmiş. elinizi çabuk tutun.

(bkz: ilk entrin ben olayım dedim)
  • keywords olarak "eko sözlük bilgi tanım entry giri ekşi itü uludağ" kullanan site, anlayın ne kadar sağlam olduğunu...
  • ekonomi alanına mı ekoloji alanına mı ağırlık vereceğini bilemediğim yapı. bekliycekmişiz.
  • twitter'a üye olduğunuz gibi peşinize takılan bir şey. irkilç.
  • abi bunu blokluyorsun, arkasından buranın üyesi bir şeysi** seni twitter'da eklemiş. nereden buldun, nasıl ettin, ne gereği vardı, kısaca neden, nedir?
    anlayabilmiş değilim. casus uçak gibi, dikiz aynasından yansıyan güneş ışığından anladım.
  • bakayım neymiş diye yazar kaydı yapmıştım burada. eski kayıtları tamamen silmişler. yeni yazar kayıtları bu akşam 22.30'da yapılacak diye bir mail atmışlar sağolsunlar. ancak sorun şu ki, mail herkese gönderildiği için yazar kaydı yapan tüm kişilerin mail adresleri de açık açık serilmiş ortaya. daha açılmadan bitti gözümde. daha da girmem.
  • an itibari ile birçok ekşi sözlük* yazarının, bu sözlükte yazar olmak için uğraştıklarını düşünüyorum. yazarlığın onaylanması için 5 entry talep edilmekte. yani yaklaşık 10 dakika içinde yazar olabiliyorsunuz bu sıralar.

ilk izlenim; sen de diğerleri gibisin eko.
  • öyle bir girdim, çıktım. bildiğin sözlük, olayı nedir anlamadım.
  • ilk entrylerini arayıp da bulamadığım sözlük. yazdım araştırdım bulamadım..

(bkz: #1)
  • su an itibariyle baslik acma cilginligina benim de dahil oldugumdur. cok zevkli lan..
hesabın var mı? giriş yap