• ısparta 40. piyade alayında geçirdiğim 168 gün boyunca hayatta kalmamı sağlayan besin maddesi.

evet her gün donas yenmez belki ama her gün karnabahar da yenmezdi be kardeşim.
  • çevremdeki herkes "çok kötü, sakın yemeyin." diyor bir bakıyorum içerisi dolu.
    kim ulan bunlar??
  • malatyada 2 şubesi olan dönerci. hiç denemedim. bir sabah içtimada bölük komutanı ütğm. bu firma ile ilgili pek hoş olmayan şeyler söyledi: komutanlık firmayla anlaşma imzalayacakmış, 2 şubesinden birini rastgele denetime çıkmışlar, durum berbatmış. firma denetimi biliyordu, bir şubeyi hazırlamışlar ama bizimkiler ters köşe yampış falan filan. gözümle görmedim, başkasından da duymadım, ütğm.nin yalancısıyım.

askerlik yapmış olan suser bilir, kışlaya dışarıdan gıda sokmak yasak, fast food gibi. gerçi biz o yasağı folloş etmiştik neyse. bölük yazıhanesindeki bilgisayarda kayıtlı mahkeme dökümanlarında ifade tutanakları vardı. sırf donas diye ayrı klasör açılmıştı. bayaada ifade tutanağı vardı.
  • sanki fast food değilmiş de, karadeniz ekonomik işbirliği teşkilatı kırsal kalkınma projesi eylem planıymış gibi bir isme sahip yiyecek.
  • lavaşarası çorba kıvamında döner sunan, mide düşmanı ucuz fast food çu
  • bi arkadaşımın dürümünden kışın ortasında sinek çıktığı için gitmediği yer.haa bu olay beni etkiler mi?tabi ki etkilemez ben yerim donasımı doyururum karnımı oooh.
  • iki milyona bilek kalınlığında tavuk dürüm yenebilen, aç doyuran büfe
  • yerken yüz felci yahut çene çapraz bağlarının kopma riski olan silindir şey. diğer illerde durum ne bilmiyorum ama eskişehirde ki imalathaneleri gayet pis.
  • haftada 7 gün yiyebilecegim insanların ya nefret ettigi ya çok sevdigi(bkz: ortası yok) doyurucu odun ateşinde pişirilen tavuk döner.ebatlarında son 1-2 yılda bi düşüş söz konusu olsa da haftada en az 2 gün tüketrim.
  • kardesimi bir porsiyonuyla pacalarindan akacak duruma getirmis pimas borusu görünümlü dürüm.
hesabın var mı? giriş yap