• yengemiz olduğu söylenen vasat yazar. çok mu umrumda yok valla allah mesut etsin. ama yenge kontenjanından kaç yazarı yaktı kaç yazar için "şu arkadaşı banlayalım canım" dedi bak bunlar beni ilgilendiriyor. araştırmak lazım.
  • "iyi asla kazanamaz çünkü asla savaşmaz. kötü hep kazanır çünkü kötü hep savaşır." diyebilecek cesarette ve rasyonalizmde olan yazar.

oysa kaypak bir "geç romantizm" tüm dertlerini çözerdi. çok değil, üç kadeh rakıyla hemen her kötümser, "iyilerin yenilgilerinin, kötülerin zaferlerinden daha matah olduğuna" inanabilir.
  • pavlov'a bağladım, ne zaman entry'sini görsem sigara yakasım geliyor. entry'sini okurken de aklımdan geçiyor ; "gene ben önce bitirecem".
  • ssg basligina yazdiklarini okuduktan sonra anladigimiz kadariyla eksi sozluk'un yengesiymis.
  • (bkz: sedat kapanoglu'nun günyüz keskin ile evlenmesi)

omur boyu mutluluklar dileyelim.
  • azimli sisko* *...

edit: azmi sayesinde ideal olculere kavusmus yazar, severek izliyoruz...

(bkz: ben bugun bunu gordum)
    (bkz: ankara zirvesi 7)
  • önümde iki seçenek vardı. ya finalime çalışacak, altı çizili cümleleri kovalayacaktım; ya da djnr kişisiyle hasbıhal edip, neşelenecektim. tabii ki ilkini seçtim. önemli olan okulum benim. belki yarın beni badilerinden çıkaracak, mallar listesine dahil edicek, bilemiyoruz. ama yapmaz öyle şey, saatlerce süren, yoğun felsefe içeren sohbetlerimizden vazgeçemez.* bekliyorum güvercinleri, sen koordinatları yükle onlara, canlarını acıtmadan.
  • az evvel kardinaller toplantısından cıktık ve haberler iyi;

vatikanın çancısı oldu artık. o şapel senin bu şıpagat benim dolanır durur artık ashdksahda.

tanrı seni korusun.
  • counter strike gezgini. "yeni bi klan buldum ben" repligi ile beni manasiz insanlarin akil almaz bir hizla birbirini oldurdugu non-steam sunuculara sokup accayip eglenceli tiplerle tanistiran kisi. hayir olduruyorum oldurmesine de, coluk cocukla basa cikcam diye alkolik olcam yeniden, nerdeydi benim su ulser...
hesabın var mı? giriş yap